Turné v plném proudu

Turné KRÁLE VÍN - seriál řízených degustací 15 nejlepších českých a moravských vín je v plném proudu.V uplynulém týdnu proběhly tři zastávky.
První zastávkou byl Jablonec. Zdejší Dům vína Vinařství Lednice Annovino je velmi tradičním místem. Degustace byla velmi živá, diskuse proudila ze všech stran. Všichni už se těší na Královský košt Liberec...
Další zastávka byla v Ústí nad Labem. Zdejší Klub přátel vína - zájmové společenství milovníků vína - je již tradičním partnerem. Degustace proběhla v kongresovém sálu Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem, kde se bude konat 9. prosince i Královský košt - pultová degustace nejlepších vín. Degustace se nesla ve velmi příjemném a tvůrčím duchu, ve kterém byla vidět degustační vyspělost místních milovníků vína. Děkujeme mockrát za skvělou účast i atmosféru! Navíc měla premiéru nová kniha KRÁL VÍN České republiky 2023!
Poslední zastávkou byly Litoměřice. Zdejší historické sklepení Hradu Litoměřice je pro degustace přímo předurčené. Architekt tu při rekonstrukci vytvořil unikátní degustační prostor, který byl nejen zcela naplněn, ale zájem o TURNÉ byl tak velký, že musel být přidán další termín!
Součástí degustace je i vybrané občerstvení, které se s víny snoubí. V letošním roce najdou návštěvníci na svých stolech sýr Gran Moravia z BRAZZALE MORAVIA, krémové sýry z KRÁL SÝRŮ, zrající krémové sýry OLMÍN, vynikající uzeniny SCHNEIDERSTEINHAUSER a skvělé paštiky PATÉ DU CHEF. Exkluzivně pak i produkty z rodinné PRŠUTERIE CHOVANEČEK.
Degustace řídí osobně ředitel soutěže KRÁL VÍN České republiky Branko Černý.
Podívejte se na termíny dalších degustací - těšíme se na vás! 

Galerie

Další aktuality