Konec je nový začátek

Závěrečný Královský košt ročníku 2023 se konal tradičně druhou lednovou sobotu ve Winewellness hotelu Amande v Hustopečích. Schází se tu lidé z celé ČR, spolu s místními, aby se společně rozloučili s minulým ročníkem a zároveň přivítali ten nový. Śéfkuchař hotelu doplnil vína o skvělé pochutiny, tělo i duše si krásně odpočinulo ve vinném wellness.

KRÁLOVSKÝ KOŠT je pultovou degustací nejlepších vín KRÁLE VÍN České republiky 2023, která probíhá na dvanácti místech po celé ČR. Spolu se skvělými víny se návštěvníci dozví řadu informací z vinařského zákulisí, či ze zkušeností se snoubením vín a pokrmů.

I v letošním roce pořadatelé šetří přírodu a od on-line elektronického katalogu přešli k plnohodnotné aplikaci. "On-line aplikace obsahující katalog vín, která můžete ochutnat na Královských koštech. Po zadání e-mailové adresy si v ní uživatel navíc může označovat vína, která chce na koštu ochutnat. Tuto přípravu si může udělat už doma před příchodem na akci. Stejně tak si může předem vytisknout vybraná vína, preferuje-li poznámky v papírové formě. Během degustace si pak může k vínům psát vlastní poznámky a hodnocení. Systém umožňuje i objednávky některých vín přímo z e-shopu vinaře za jeho ceny" Připojujeme se tak k ekologickým trendům a šetříme přírodu! Poděkování za tuto skvělou práci patří lidem z portálu MOJE LÁHVE.

Dalším počinem chránícím přírodu je výměna balené vody za vodu stáčenou, vylepšenou na jemně perlivou díky novým výrobníkům SODASTREAM.

Během večera se losovaly věcné ceny - skvělá bobulová vína z Vinařství Volařík.

Nyní se můžete těšit na Dny v růžovém - velké prezentace růžových a perlivých vín.

Galerie

Další aktuality