Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Královský košt Brno

Celkem deset Královských koštů letos připravil KRÁL VÍN pro milovníky vína. Po úvodním Znojmu přišla řada na Brno. Spolu se 300 nejlepšími českými a moravskými víny jsme se s brněnskými milovníky sešli na skvělé adrese - na Vinařské ulici. Ve zdejší menze Masarykovi univezity se košt konal již potřetí.

Příjemně zaplněný sál skýtal ideální prostor pro pohodlnou degustaci, tentokrát zbyla místa i stoly se židlemi, které byly samozřejmě obsazeny ihned po začátku. 

Během večera se nejen ochutnávala skvělá vína. Na řadu přišlo i to nejlepší - společný přípitek championem, historicky prvním červeným vítězem KRÁLE VÍN, které navíc získalo přes neuvěřitelných 95 bodů. Ano je to Rulandské modré 2015 pozdní sběr z VINAŘSTVÍ PLAČEK.

Velmi očekávané je losování tomboly. Tentokrát měli vítězové radost z leodvých vín z VINNÝCH SKLEPŮ LECHOVICE, slámových vín ze ZD NĚMČIČKY a z winelád a voucheru na masáž z HOTELU AMANDÉ.

Součástí prezentace skvělých vín jsou i drobná sousta vybraných pochutin, které k vínům patří. Návštěvníci na pultech našli sýr Gran Moravia z BRAZZALE MORAVIA, krémové zrající sýry Olmín z OLMA , polotvrdé sýry Excelent a Montana z MORAVIA  LACTO a také pršuty z rodinné PRŠUTERIE CHOVANEČEK. Ve speciální prezentaci se představila své sýry MADETA.

A pochopitelně, že KRÁL VÍN České republiky opět myslí na potřebné. Pomáhá ženám s rakovinou prsu, na všech Královských koštech můžete přispět pacientskému sdružení žen s rakovinou prsu - Mamma HELP. V Brně přispívali návštěvníci do kasičky výměnou za dárkové předměty a nově se také zapojil  COFFEE SQUARE – polovina ceny šálku kávy je určena právě pro Mamma HELP. Vybrané částky zveřejníme po rozpečetění kasiček.

Více obrázků

Děkujeme partnerům vinařského projektu KRÁL VÍN České republiky
Uděláme vám cenu na míru!

slamove
vrbice1
vrbice2
pálava
bouřka
mikulov
svatý kopeček
vinice2
kraví hora
nová ves
vinice karpaty
sudy žebřík
lahve3
sudy
zelena vinice
kutna hora
Vinice
láhve skládané
sklep
reistna
rybník
archiv
pálava2
lahve