Mikulovská zahradní párty

Třetí, a poslední letní, z Královských koštů se konal na zahradě hotelu Ryzlink v Mikulově, přímo pod Svatým kopečkem. V zahradě se příjemně degustovalo i přes velké horko, které dosahovalo i 34°C ve stínu. K ochutnání bylo 40 medailových vín z KRÁLE VÍN a tucet vybraných vín z VINAŘSTVÍ FUČÍK. Velmi polulární byla osvěžovací zóna s vodní mlhou i lavice ve stínu révy. S příchodem chladnějšího večera se objevily deky na trávě a začala skutečná párty. Návštěvníkům byla k dispozici i oteřená restaurace se specialitami místního šéfkuchaře Paola Palazza. Zážitek z vína i gastronomie umocnila cimbálová muzika Jožky Macinky. Královský košt se na tomto místě konal podruhé a věříme, že nikoliv naposledy.

KRÁLOVSKÝ KOŠT je pultovou degustací nejlepších vín KRÁLE VÍN České republiky 2023, která probíhá na dvanácti místech po celé ČR. Spolu se skvělými víny se návštěvníci dozví řadu informací z vinařského zákulisí, či ze zkušeností se snoubením vín a pokrmů.

Královské košty pokračují v listopadu a prosinci, září a říjen věnujeme řízeným degustacím TURNÉ KRÁLE VÍN - podívejte se na kalendář

Galerie

Další aktuality