Královský košt Děčín

Děčín, Křížová ulice, pěší zóna pod Růžovou zahradou

„Letní“ Královský košt probíhající na pěší zóně pod Růžovou zahradou. Na jeden den tu vyroste vinné tržiště, na kterém si návštěvníci mohou užívat nejen skvělá vína, ale také bohaté občerstvení.  Jedná se o novou prezentaci, poprvé konanou letos. Vína budou představena formou pultové degustace. Vzhledem k outdoorovému charakteru akcí je pultová degustace řešena pomocí talonů, za které si návštěvníci vybírají jednotlivé vzorky.

Během odpoledne Vás čeká prezentace všech medailových vín KRÁL VÍN České republiky. Premiérově můžete ochutnat skvělá vína vinařů z celé Moravy i Čech.

Podrobnosti a vstupenky najdete zde

OBJEDNÁNÍM VSTUPENKY SOUHLASÍTE SE ZPRACOVÁNÍM A ULOŽENÍM POSKYTNUTÝCH OSOBNÍCH DAT, JAKOŽ I SE ZAŘAZENÍM VAŠEHO E-MAILU DO INFORMAČNÍ DATABÁZE. (TENTO SOUHLAS MŮŽETE KDYKOLIV ODVOLAT). UPOZORŇUJEME, ŽE Z AKCE JE POŘIZOVÁN AUDIO VIZUÁLNÍ ZÁZNAM, JEHOŽ VÝSTUPY BUDOU POUŽITY NA ELEKTRONICKÝCH MÉDIÍCH, WEBECH, SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH A V TISKOVÝCH VÝSTUPECH - ČASOPISECH, KNIHÁCH. POKUD NESOUHLASÍTE SE ZVEŘEJNĚNÍM VAŠEHO OBLIČEJE, KONTAKTUJTE, PROSÍM, POŘADATELE NA MÍSTĚ, NEBO E-MAILEM PŘEDEM: branko@kralvin.cz

picture