Turbo Turné

Turné KRÁLE VÍN - seriál řízených degustací 15 nejlepších českých a moravských vín přeřadilo na vyšší výkon a má za sebou další čtyři zastávky.
Nejprve jsme se zastavili v Mníšku pod Brdy. Tady, v zájezdním hostinci U Káji Maříka pořádá degustace vinný klub Jana Rosáka. Degustace se nesla doslova v rodinné atmosféře.
Další zastávka byla ve Žďáru nad Sázavou. Sem jsme se vrátili po několikaleté pauze od premiéry a byl to návrat velmi úspěšný. V prostorách Staré radnice bylo plno. Degustace se nesla navíc ve velmi příjemném a tvůrčím duchu, ve kterém byla vidět degustační vyspělost místních milovníků vína. Po několika letech jsme se vrátili i do Tábora. Historický sklep Vinotéky u černého kocoura a zeleného stromu praskal ve švech. Degustace byla poněkud živější, ale velmi pěkná.
Poslední zastávkou byly Litoměřice. Zdejší historické sklepení Hradu Litoměřice jsme zaplnili do poslendího místa podruhé. Je skvělé, že zájem milovníků vína vysoce překračuje kapacitu!
Součástí degustace je i vybrané občerstvení, které se s víny snoubí. V letošním roce najdou návštěvníci na svých stolech sýr Gran Moravia z BRAZZALE MORAVIA, krémové sýry z KRÁL SÝRŮ, zrající krémové sýry OLMÍN, vynikající uzeniny SCHNEIDERSTEINHAUSER a skvělé paštiky PATÉ DU CHEF. Exkluzivně pak i produkty z rodinné PRŠUTERIE CHOVANEČEK.
Degustace řídí osobně ředitel soutěže KRÁL VÍN České republiky Branko Černý.
Podívejte se na termíny dalších degustací - těšíme se na vás! 

Galerie

Další aktuality