Turné se blíží k závěru

Turné KRÁLE VÍN - seriál řízených degustací 15 nejlepších českých a moravských vín se pomalu přibližuje ke svému závěru a předává žezlo Královským koštům.
Nejprve se patnáctkou nejlepších českých a moravských vín bavily Krkonoše. Zcela zaplněný výletní hostinec Dvoračka v Trutnově zažil svou premiéru a rovnou byla úplně vyprodaná!
Každým rokem se odehrává skvělé Turné ve Vinotéce Děčín. Krásné prostředí, velmi milí a zvídaví lidé. Menší kapacita současného uspořádání je vyvážena pohodlím a skvělou atmosférou. 
Turné KRÁLE VÍN bylo nadšeně přijato i v Brně. Již dlouhá léta probíhá ve Vinná galerie a i letos brněnští milovníci vína nezklamali a vytvořili doslova bouřlivou atmosféru.
Turné KRÁLE VÍN zažilo svou premiéru v Kutné Hoře. V letošním roce tu byl otevřen luxusní prostor na oslavy a svatby Oslavárna Na jaře jsme v něm uspořádali Den v růžovém a nyní i turné. Budování základny milovníků českého a moravského vína v Kutné Hoře úspěšně pokračuje! Atmosféra degustace byla komorní, ale skvělá.
Součástí degustace je i vybrané občerstvení, které se s víny snoubí. V letošním roce najdou návštěvníci na svých stolech sýr Gran Moravia z BRAZZALE MORAVIA, krémové sýry z KRÁL SÝRŮ, zrající krémové sýry OLMÍN, vynikající uzeniny SCHNEIDERSTEINHAUSER a skvělé paštiky PATÉ DU CHEF. Exkluzivně pak i produkty z rodinné PRŠUTERIE CHOVANEČEK.
Degustace řídí osobně ředitel soutěže KRÁL VÍN České republiky Branko Černý.
Podívejte se na termíny dalších degustací - těšíme se na vás! 
V příštím týdnu nás čekají Královské košty v Ostravě a v Brně - Ostrava je téměř vyprodaná - vše najdete na https://www.kralvin.cz/kalendar-akci

Galerie

Další aktuality