Dny v růžovém

Aprílová párty v růžovém Den v růžovém Praha JAROVÍN Znojmo Den v růžovém Mikulov Den v růžovém Trutnov Den v růžovém Doudleby Den v růžovém České Budějovice Den v růžovém Jinočany Den v růžovém Děčín Den v růžovém Písek Den v růžovém Ostrava Elektronický katalog Dny v růžovém 2024 Desatero návštěvníka Dnů v růžovém Soutěž o nejrůžovější pár

Pultové degustace nejlepších vín soutěže JAROVÍN, zaměřené na milovníky vín, média, vinařské a gastronomické odborníky a posílení pozice růžových vín na našem trhu i v gastronomických zařízeních. Prezentace používají výraznou vizualitu postavenou na růžové barvě – nejen výzdobou a doplňky, ale také oblečením a módními doplňky návštěvníků.

 

 

- Základem projektu je soutěž JAROVÍN (růžová vína a frizzante, 21. ročník) – www.jarovin.cz
- Specializovaná soutěž vín výhradně na rosé a perlivá vína – jediná toho druhu v ČR
- V letošním roce prošla zásadní modifikací. V prvních letech byla otevřena rosé vínům z celého světa, poté byla zúžena výhradně na rosé s původem v České republice. Před pěti lety byla k prezentacím přidána i perlivá vína (ze soutěže KRÁL VÍN České republiky), aby se zvýšila jejich atraktivita. Vzhledem k tomu, že perlivá vína stále nabývají na popularitě a patří k létu, stejně jako vína růžová, jsou od letošního roku integrální součástí soutěže JAROVÍN. Ta je nyní otevřena pro česká a moravská vína rosé a vína perlivá všech barev.
- Soutěž se již před lety zařadila mezi kvalitně organizované soutěže vín, která využívá hodnotící systém ELWIS a respektuje Národní standardy soutěží vín.
- Cílem projektu je v první vlně zmapování kvality růžových a perlivých vín vstupujících na jarní trh 2023, Široká propagace těchto vín v období startu konzumace vín. V druhé vlně pak propagace snoubení těchto vín s vhodnými pokrmy, inspirace pro gastronomii i občany.

 

picture