Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Aprílová párty v růžovém

Již tradičním místem, na kterém si může veřejnost poprvé ochutnat růžová vína přihlášená do JAROVÍN ROSÉ a sekty a a frizzante z jarního hodnocení KRÁL VÍN České republiky, je aprílová afterparty, která začíná hned po hodnocení.

Hodnocení obou soutěží proběhlo poprvé ve Velkých Pavlovicích, v Ekocentru Trkmanka a proto i afterparty proběhla na stejném místě, jen o 3 patra níž. K hodnocení byl použit výstavní sál ve druhém patře, zatímco vína byla v rámci afterparty prezentována v historických Lotrinských sklepích.

Předností afterparty je naprostá bezprostřednost, kdy si návětěvníci vína sami nejn vybírají, ale i nalévají. Mezi hosty se objevila i řada hodnotitelů, kteří si přišli "zkontrolovat" své hodnocení a moudře popovídat nad vínem.

Večer nebyl jen o vínech. S vínem přichází vždy i hlad. Na afterparty byly k ochutnání skvělé sýry Olmín z OLMA,  Gran Moravia z BRAZZALE MORAVIA a trojlístek Herold, Vinařský sýr a Montana z MORAVIA  LACTO. Nechyběla ani jihočeská populární mlékárna MADETA. O pitný režim se, jako vždy, stará nejčistší voda AQUILA.

Party znamená i zábavu. O tu se skvěle postaraly děti z cimbálové muziky Palička. Je až neuvěřitelné, jak skvěle hrají ve svém věku okolo 10 let. Je vidět, že lidová muzika na jižní Moravě stále žije.

Více obrázků

Děkujeme partnerům vinařského projektu KRÁL VÍN České republiky
maso uzeniny poličky

slamove
vrbice1
vrbice2
pálava
bouřka
mikulov
svatý kopeček
vinice2
kraví hora
nová ves
vinice karpaty
sudy žebřík
lahve3
sudy
zelena vinice
kutna hora
Vinice
láhve skládané
sklep
reistna
rybník
archiv
pálava2
lahve