Desatero návštěvníka Dnů v růžovém

Pro Vaši lepší informovanost jsme zpracovali desatero návštěvníka Královských koštů:

  1. Vína

Budou pro vás připravena nejlepší vína soutěže JAROVÍN. Tedy vína růžová, klarety a frizzante všech barev. Vína jsou vinaři dodávána ve stanoveném počtu pro všechny akce. Některá vína nemusí být k dispozici po celou dobu, bude-li již stanovené množství vypito. U některých vín (zejména sladká a vysoko hodnocená) může být stanoven speciální časový režim otevírání jednotlivých lahví.

  1. Záloha na skleničku

Prosíme, připravte si požadovanou částku na vratnou zálohu za degustační skleničku (50 nebo 100Kč). Zálohu není možné hradit kartou!

  1. Místa k sezení

Není možné připravit místa k sezení pro každého. Vzhledem k tomu, že návštěvníci nejeví ochotu se na místech k sezení střídat, nejsou na většině míst připravena žádná.

  1. Vhodná obuv

Doporučujeme pohodlnou obuv, ve které vám nebude vadit stát několik hodin.

  1. Vhodné oblečení

Růžové. Proč? Protože k jaru a k těmto vínům patří. Skvěle dotváří image degustace a hlavně se budete dobře vyjímat na fotografiích.

  1. Vhodný parfém a kouření

Prosíme, nepoužívejte výrazné parfémy - ideálně žádné - vůně vína se pak nemá šanci prosadit. Ideální by bylo před akcí a během ní nekouřit - pach kouře může obtěžovat ostatní návštěvníky.

    7. E-katalog

V rámci ochrany přírody a zvýšení množství informací o jednotlivých  vínech využíváme výhradně elektronickou formu katalogu. Můžete si ho, na odkazech u jednotlivých akcí předem stáhnout a prostudovat. 

  1. Hudební doprovod

Není, protože OSA požaduje nehorázný poplatek ze vstupného, který nerozlišuje koncerty od degustací. Raději tuto částku věnujeme na lepší servis pro vás.

  1. Poslední hodina

Poslední hodina akce je určena zejména k dopíjení již otevřených lahví. V této době již nebudou otevírány další lahve. 

  1. Den v růžovém je degustace

Akce slouží k seznámení se s víny formou degustace, nikoliv k bezuzdnému popíjení vína. Podnapilé, znečištěné a nepřístojně se chovající osoby budou bez náhrady vyvedeny!

picture