Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Den v růžovém Praha

Pražský hotel Clarion ve Vysočanech je tradičním hostitelem Dne v růžovém. Vzhledem k počtu pražských milovníků vín patří vždy k největším akcím a bývá ozdoben speciálním programem a nabídkou. Nejinak tomu bylo i letos.

Zaplněná restaurace Veduta přivítala hosty originální růžovou výzdobou, jíž vévodily obrazy (také v růžových tónech) Joa Muczky j.r., ten následně šokoval publikum, když před jeho zraky "přenesl" jeden z obrazů na tělo nahé modelky cestou bodypaintingu.

Pražský Clarion je vyhlášen svou kuchyní a dokázal to během celovečerního rautu se specialitami vhodnými k rosé a sektům. Že k vínu patří také sýry opětovně úspěšně prokázala  OLMA  při prezentaci sýrů Olmín, Olmín pepř, Olmín Provensál a Olbrie a také KRÁL SÝRŮ, který sýry kombinoval s ovocem i marmeládou. 

Velmi očekávaným bodem programu je soutěž o nejrůžovější pár, jejíž vítězové dostali karton francouzského růžového sektu z TEMPLÁŘSKÝCH SKLEPŮ a degustační skleničky z CRYSTALEXU. Všichni návštěvníci měli šanci vyhrát některou ze skvělých cen losovaných v tombole – hrálo se o láhve růžového frizzante, pečený sýr BRAZZALE MORAVIA a voucher na pobyt v krerémkoliv hotelu CLARION v České republice.Hlavní cena ovšem šokovala přítomné publikum - byl jí originální obraz Joa Muczky.

Ani v Praze nechyběla kasička sbírky MAMMAHELP, podporující ženy s rakovinou prsu. Za příspěvek do kasičky jsme nabízeli sladké poděkování -  růžové kremrole, připravené pražskou restaurací ESKA, dvojnásobným držitelem michelinského ocenění Bib Gourmand. Děkujeme všem, kteří podpořili dobrou věc!  

Nestihli jste Prahu? Nevadí, podívejte se na další DNY V RŮŽOVÉM a přijďte, rádi Vás uvidíme.

Děkujeme partnerům vinařského projektu KRÁL VÍN České republiky
vína a sýry z rodinné frmy

slamove
vrbice1
vrbice2
pálava
bouřka
mikulov
svatý kopeček
vinice2
kraví hora
nová ves
vinice karpaty
sudy žebřík
lahve3
sudy
zelena vinice
kutna hora
Vinice
láhve skládané
sklep
reistna
rybník
archiv
pálava2
lahve