Den v růžovém Mikulov

zahrada zámku Mikulov

Jedná se o novou prezentaci, poprvé vyzkoušenou v minulém roce. Vína budou představena formou pultové degustace v historické zámecké zahradě. Na základě loňských zkušeností bude rozšířena odpočinková zóna stolů a lavic a doplněn hudební program. Akce je součástí Slavností města Mikulov, na které přijíždějí návštěvníci z celé republiky i zahraničí. Hlavní program probíhá na pódiu na náměstí, zahrada skýtá ideální možnost stinného odpočinku.

Vzhledem k outdoorovému charakteru akce je pultová degustace řešena pomocí talonů, za které si návštěvníci vybírají jednotlivé vzorky. Pochopitelně že nemůže chybět tombola či soutěž o nejrůžovější pár – návštěvníky s nejvíce růžovým oblečením.

Podrobnosti a vstupenky najdete zde

OBJEDNÁNÍM VSTUPENKY SOUHLASÍTE SE ZPRACOVÁNÍM A ULOŽENÍM POSKYTNUTÝCH OSOBNÍCH DAT, JAKOŽ I SE ZAŘAZENÍM VAŠEHO E-MAILU DO INFORMAČNÍ DATABÁZE. (TENTO SOUHLAS MŮŽETE KDYKOLIV ODVOLAT). UPOZORŇUJEME, ŽE Z AKCE JE POŘIZOVÁN AUDIO VIZUÁLNÍ ZÁZNAM, JEHOŽ VÝSTUPY BUDOU POUŽITY NA ELEKTRONICKÝCH MÉDIÍCH, WEBECH, SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH A V TISKOVÝCH VÝSTUPECH - ČASOPISECH, KNIHÁCH. POKUD NESOUHLASÍTE SE ZVEŘEJNĚNÍM VAŠEHO OBLIČEJE, KONTAKTUJTE, PROSÍM, POŘADATELE NA MÍSTĚ, NEBO E-MAILEM PŘEDEM: branko@kralvin.cz

picture