Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Nacházíte se v úzce specializovaném obchodně nabízejícím výhradně produkty spojené s projektem KRÁL VÍN České republiky. Setkáte se tu s knihami o víně a gastronomii, vstupenkami na vinařské akce a v časově ohraničeném období i s degustačním balením úspěšných vín.

  1. knihy

Protože je dobírka nesmyslně drahá, nabízíme lepší alternativu. Knihu si objednáte pomocí formuláře a e-mailem obdržíte číslo účtu, variabilní symbol a provedete úhradu. Samozřejmě můžete využít i moderní a úplně nejrychlejší způsob platby prostřednictvím zabezpečené platební brány a vaší platební karty.

Do týdne po připsání úhrady na náš účet vám knihu zašleme spolu s daňovým dokladem. Získáte tak knihu za maloobchodní, mnohdy ještě zvýhodněnou cenu.

Ke každé zásilce na území ČR se vybírá dopravné. Knihy obdržíte formou doporučeného dopisu nebo pojištěného balíčku České pošty. Na dobírku nezasíláme.

 

  1. vstupenky

Vstupenky si objednejte pomocí formuláře. E-mailem obdržíte číslo účtu, variabilní symbol a provedete úhradu. Samozřejmě můžete využít i moderní a úplně nejrychlejší způsob platby prostřednictvím zabezpečené platební brány a vaší platební karty.  Do týdne po připsání na náš účet vám e-mailem zašleme elektronickou formu vstupenky - daňový doklad. V žádném případě ve vlastním zájmu nikomu nesdělujte bezpečnostní kód vstupenky, aby nemohlo dojít k jeho zneužití. Na zvláštní přání může být zaslán elektronickou cestou dárkový certifikát.

Z technických důvodů není možné zakoupené vstupenky vracet nebo vyměňovat za jiné vstupenky či jiné zboží. V případě, že by se akce nekonala, bude uhrazené vstupné vráceno v plné výši.

  1. e-knihy

Knihu si objednejte pomocí formuláře. E-mailem obdržíte číslo účtu, variabilní symbol a provedete úhradu. Samozřejmě můžete využít i moderní a úplně nejrychlejší způsob platby prostřednictvím zabezpečené platební brány a vaší platební karty. 

Do týdne po připsání na náš účet vám zašleme elektronickou poštou e-knihu vybavenou vašimi ochranným prvky. Nezapomeňte, prosím, že si kupujete pouze jednu licenci knihy a to pro vaše osobní použití. Tato licence nedovoluje další šíření díla zdarma či za úplatu a to v jeho celku i částech!

 

 

  1. vína

Nabídka vín je časově omezena, nemusí být tedy k dispozici po celý rok. Objednávejte, prosím, vždy počet láhví dělitelný šesti. Vína vám doručíme prostřednictvím služby Messenger. Balíčky odesíláme do 4 dnů po připsání platby na náš účet.

 

 

 Chcete-li vystavit fakturu na firmu, registrujte se jako organizace.

Budete-li realizovat platbu ze zahraničí, upozorněte nás na to. Máme zvýhodněný platební styk se Slovenskem. Při správném postupu nebudete platit žádné poplatky!!!