KRÁL VÍN České republiky 2022 - kniha

KRÁL VÍN České republiky 2022 - kniha

Vinařství jsou řazena dle jednotlivých vinařských oblastí a podoblastí, dále dle obcí. Každé vinařství do knihy nominuje až 8 aktuálně nabízených vín, která jsou nezávislou komisí při anonymně degustována a hodnocena. U vín je uvedeno přehledné hodnocení 1 až 5 korunek, které víno získá dle pravidel soutěže, všechny analytické a místopisné údaje, u nejlepšího vína každého vinaře ještě senzorický popis. U každého vinařství je uveřejněn fotografický portrét majitele vinařství či sklepmistra a základní údaje o vinařství včetně kontaktů.

Kniha obsahuje i jmenný a názvový rejstřík.

Nezapomeňte, prosím, že si kupujete pouze jednu licenci knihy a to pro vaše osobní použití. Tato licence nedovoluje další šíření díla zdarma či za úplatu a to v jeho celku i částech!

Autor

Branko Černý – známý propagátor moravského a českého vína, sommelier s degustátorskou zkouškou podle evropských norem ISO a DIN, publicista v oboru vína a gastronomie, spolupracovník pořadu Tescoma Prima vařečka a spoluautor knih „Velká kniha o kráse snoubení vín a pokrmů“, „50 dnů s vinaři“, „Druhá kniha o kráse snoubení vín a pokrmů“ a „Třetí kniha o kráse snoubení vín a pokrmů“, autor projektu Malá encyklopedie českých a moravských vín - 3 ročníky.

Branko Černý, MBA je držitelem degustátorského osvědčení dle mezinárodních norem ISO a certifikátu "Dietní poradce". Je členem pražského konvinia mezinárodní asociace Slow Food, členem Asociace Sommelierů České republiky a členem Syndikátu novinářů ČR. V roce 2012 byl přijat do Evropského řádu rytířů vína – Ordo Equestris Vini Europae, dnes v hodnosti Eques de Vino - Komtur komturátu Bohemia.

Kód produktuKniha_KK_2022

Dostupnost Zvolte variantu, prosím

---

Vyberte variantu
  • Nejnovější kniha o vínech a vinařích! Najdete tu prezentaci 172 vinařství z Čech a Moravy. V rámci prezentace pak nejen kontakty, ale i nativní popisy a fotografie. Kniha rozebírá a doporučuje přes 1 100 aktuálních domácích vín. Doporučení a bodové hodnocení vzniklo na základě regulérní soutěže hodnocené prestižními domácími degustátory. Do ní vinaři přihlásili 1400 vzorků vín.

  • Další informace

    Nejnovější kniha o vínech a vinařích! Najdete tu prezentaci 172 vinařství z Čech a Moravy. V rámci prezentace pak nejen kontakty, ale i nativní popisy a fotografie. Kniha rozebírá a doporučuje přes 1 100 aktuálních domácích vín. Doporučení a bodové hodnocení vzniklo na základě regulérní soutěže hodnocené prestižními domácími degustátory. Do ní vinaři přihlásili 1400 vzorků vín.

  • Ke stažení