Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Závěrečný košt

Z jižní Moravy na jižní Moravu - aneb ze Znojma do Hustopečí za 5 měsíců a 11 000 km. KRÁL VÍN České republiky startoval na konci srpna ve Znojmě a poslední košt uspořádal v polovině ledna v Hustopečích. Mezitím objel 8 měst s Královskými košty a navštívil 27 míst s Turné KRÁLE VÍN. Nesmíme zapomenout ani na Vinobraní v Edenu. Víc než 6 000 návštěvníků našlo cestu na tyto akce a spolu s jarními prezentacemi růžových vín překročil počet návštěvníků hranici 8 000.

Pořadatelé připravili 300 nejlepších českých a moravských vín na celkem šesti distribučních místech rozložených do konferenčního sálu i do prostor klubu. Šéfkuchař  HOTELU AMANDÉ připravil pro návštěvníky koštu velmi zajímavé občerstvení v duchu moravských tradic - domácí paštiku, výpečky či škvarkovou pomazánku.

Velmi očekávané je losování tomboly. Tentokrát měli vítězové radost ze skvělých vín z PAVLOVÍNU, z VINAŘSTVÍ MADĚŘIČ i z  i z vinné kosmetiky a voucheru na pobyt z HOTELU AMANDÉ.

A pochopitelně, že KRÁL VÍN České republiky opět myslí na potřebné. Pomáhá ženám s rakovinou prsu, na všech Královských koštech můžete přispět pacientskému sdružení žen s rakovinou prsu - Mamma HELP. V Hustopečích každý přispěvatel obdržel jako poděkování speciální růžový náramek a nově se také zapojil  COFFEE SQUARE – polovina ceny šálku kávy je určena právě pro Mamma HELP. Vybrané částky zveřejníme po rozpečetění kasiček.

Více obrázků

Děkujeme partnerům vinařského projektu KRÁL VÍN České republiky
Elegantní skleněná zátka pro elegantní vína...

slamove
vrbice1
vrbice2
pálava
bouřka
mikulov
svatý kopeček
vinice2
kraví hora
nová ves
vinice karpaty
sudy žebřík
lahve3
sudy
zelena vinice
kutna hora
Vinice
láhve skládané
sklep
reistna
rybník
archiv
pálava2
lahve