Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Vinařství Ludwig

Představujeme vám vinaře, kteří se účastní projektu KRÁL VÍN České republiky. Více o Vinařství Ludwig

Zakladatelem vinařské firmy, která dnes nese jméno Vinařství Ludwig s.r.o., se stal v roce 1992 její vlastník Ing. Ludvík Šlancar, CSc. Výrobou vína tak navázal na více než stoletou tradici svých předků, pocházejících z vinorodých Němčiček na jižní Moravě. Dnes společnost vyrábí svá vína pod široké veřejnosti známou bořetickou Kraví horou. O velmi bohaté historii i zajímavé současnosti se více dozvíte ve videu

Vinařství v současnosti produkuje především přívlastková vína, zaměřená na tradiční odrůdy vinné révy. Tato vína jsou získávána z hroznů zrajících na vinicích v těch nejlepších polohách. Maximální důraz je kladen na zejména na kvalitu hroznů z redukované sklizně. Hrozny jsou sbírány ručně a šetrně zpracovávány technologií řízeného kvašení. Tento výrobní postup dodává vínům výjimečný a osobitý charakter, příznačný pro zdejší region. Široký sortiment přívlastkových vín doplňují vína ledová a slámová, jak z bílých, tak i z modrých odrůd révy vinné.

Jako jedni z prvních na českém trhu tato vína vyšší kvality přiblížili zákazníkům v běžné obchodní síti. Využívají  lahve s vlastním, originálním designem a prakticky jako jediné vinařství v České republice u některých lahví též korkové či dřevěné etikety. Poptávku po jakostních vínech pak uspokojí vína v litrových lahvích s hliníkovým šroubovacím uzávěrem, které jsou vhodné i pro užití v gastronomii.

Potvrzením kvality vín je Certifikát International Food Standard v úrovni Higher Level a certifikát systému řízení kvality ISO 9001.

Vinařství se Vám snaží přinášet vína svěží, čistá a energická, typická pro vinorodé země střední Evropy. Vína s logem Ludwig najdete téměř ve všech obchodních řetězcích a v mnoha velkoobchodech.

Více obrázků

Děkujeme partnerům vinařského projektu KRÁL VÍN České republiky
Luxus v Ostravě...

slamove
vrbice1
vrbice2
pálava
bouřka
mikulov
svatý kopeček
vinice2
kraví hora
nová ves
vinice karpaty
sudy žebřík
lahve3
sudy
zelena vinice
kutna hora
Vinice
láhve skládané
sklep
reistna
rybník
archiv
pálava2
lahve