Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

VINAŘSTVÍ BRAVENEC

I v ročníku 2019 KRÁLe VÍN České republiky posilují řady zúčastněných vinařů mnozí nováčci, kteří se ještě projektu a mnohdy ani žádné jiné vinařské soutěže nezúčastnili. Také se opakuje trend minulých let, kdy se k projektu vrací řada, většinou malých, vinařů po mnoha letech neúčasti. KRÁL VÍN České republiky tak bude ještě pestřejší a ještě zajímavější. Jsme moc rádi a rozhodli jsme se, že vám budeme tyto vinaře postupně představovat v jakési předpremiéře.

Skutečně boutique vinařství, kde od začátku do konce vše dělají manželé Bravencovi – od práce ve vinici až po osobní prodej vína. Nebojí se investovat do nových technologií – jako jedni z prvních používají zdvihač letorostů či vozítko na zelené práce. Pokud pojedete kolem Čejče a uvidíte Martina či Janu jezdit vinicí na zelené tříkolce nízko nad zemí – jste tu! Výrobu najdete v Čejči v rodinném domě, degustace a prezentace vín probíhají v romantickém sklepě Pod búdami. Posedět tu můžete i na krásné terase s výhledem na vinice.  

Věříme, že se i s jejich víny budete moci potkat na Královských koštech – prezentaci 300 nejlepších vín České republiky. Podívejte se, kdy se koná košt vašemu bydlišti nejbližší a nezapomeňte si včas koupit vstupenky https://www.kralvin.cz/kralovske-kosty-kralovske-kosty-2019

S tímto vinařstvím se budete moci blíže seznámit na Vinobraní v Edenu dne 6. 9. 2019 - sledujte web www.vinobranivedenu.cz a budete v obraze.

Více obrázků

Děkujeme partnerům vinařského projektu KRÁL VÍN České republiky
Specializované prodejny se sýry a italskými specialitami.

slamove
vrbice1
vrbice2
pálava
bouřka
mikulov
svatý kopeček
vinice2
kraví hora
nová ves
vinice karpaty
sudy žebřík
lahve3
sudy
zelena vinice
kutna hora
Vinice
láhve skládané
sklep
reistna
rybník
archiv
pálava2
lahve