Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

COVID 19

V souvislosti s opatřeními okolo výskytu pandemie koronaviru uvádíme následující opatření.

aktualizace - zákaz pořádání akcí pro více než 10 osob - většinu říjnových akcí překládáme a snažíme se pro ně najít vhodné termíny v listopadu a prosinci - sledujte naše nová média, prosím.

aktualizace - 10 stojících - opatření o zákazu vnitřních akcí pro max. 10 stojících se TURNÉ netýká - všichni hosté sedí

aktualizace - roušky - od 10. 9. jsou nařízeny roušky ve všech vnitřních prostorách. Degustace se neruší, jen prosíme o dodržování nařízení a trvalé nasazení roušky mimo dobu kozumace - tedy ochutnávání vína.

1. Pro vaše maximální bezpečí a minimalizaci možnosti nákazy budeme u vstup měřit teplotu všem návštěvníkům, pochopitelně že před akcí i personálu. Hosty se zvýšenou teplotou (nad 37,5 stupňů ) nevpustime na akci.

2. Prostory budou před akci řádně desinfikovány, personál pracuje v rouškách a tam, kde to situace vyžaduje i v rukavicích. Desinfekce bude k dispozici i u vstupu pro všechny návštěvníky. 

3. Při řízené degustaci, kdy hosté sedí, platí podobná pravidla jako v restauraci - není nutno mít roušky. Přesto vás prosíme, nasaďte si roušky v další veřejných krytých prostorách - chráníte tím sebe i ostatní. 

4.Židle budou rozestavěny co nejdále od sebe.

5.Na minimum snižujeme množství míst, kde by docházelo k dotykům rukou více osob a pokud takové budou, budou průběžně desinfikovány

6. V tuto chvíli prodáváme množství vstupenek na jednotlivé degustace tak, abychom splnili současné podmínky COVID opatření, ve většině případů mnohem menší množství.

7. V případě omezování počtu návštěvníků ze strany hygieny předprodej zastavíme při nižším počtu. Pokud bude prodáno více vstupenek, než bude umožňovat aktuální stav norem, mají přednost ti, kteří si koupili vstupenky v předprodeji dříve. Ostatním nabídneme možnost přesunu vstupenky na jinou akci pořádanou KRÁLEM VÍN  v roce letošním, nebo příštím. Stejně bude postupováno, pokud by došlo ke zrušení akce pro zákaz pořádání veřejných akcí.

8. Pokud by byla akce zrušena ze strany pořadatale z jiných důvodů - například malá naplněnost - budou vráceny uhrazené vstupenky v plné výši.  

Děkujeme partnerům vinařského projektu KRÁL VÍN České republiky
Přinášíme nejmodernější technologie

slamove
vrbice1
vrbice2
pálava
bouřka
mikulov
svatý kopeček
vinice2
kraví hora
nová ves
vinice karpaty
sudy žebřík
lahve3
sudy
zelena vinice
kutna hora
Vinice
láhve skládané
sklep
reistna
rybník
archiv
pálava2
lahve