Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

TRYSKÁNÍ – PÍSKOVÁNÍ - VLADIMÍR VESELÝ

Kliknutím zvětšíte obrázek

Provádíme renovace kvelbených sklepů tryskáním - pískováním.

Podrobnosti najdtete na www.tryskanisklepu.cz

Co znamená tryskání - pískování?

Tryskání je technologie, díky které lze dosáhnout velmi vysoké úrovně vyčištění povrchů všech materiálů používaných ve stavebnictví. Každá z technologií má své přednosti. Správná volba technologie tedy vždy závisí na konkrétním požadavku zákazníka. Tryskat je možno jak v exteriéru, tak i v interiéru, naše firma je vybavena vysoko účinným odsáváním.

Tryskání – pískování

Tryskání (pískování) je technologie opracování různých tvrdých povrchů a materiálů proudem jemných částic. Tryskání se nejčastěji využívá jako příprava povrchů před aplikací nátěrových hmot. Tato technologie dokáže v krátké době účinně působit na menších součástkách a výrobcích, ale také na velkých plochách.Tryskání dokonale zabezpečí čištění, odmašťování a odstraňování starých nátěrů, rzí a starých nežádoucích povrchů.
Tryskání realizujeme nejmodernější technologií s použitím našich mobilních jednotek. Toto mobilní tryskání můžeme vykonávat kdekoli v terénu, nebo u Vás ve firmě bez připojení elektrické energie.

Renovace sklepních prostor

Rekonstrukci sklepních prostor provádíme na klíč, vyklizení prostoru, likvidace odpadu, stavebních prací, zhotovení nové elektroinstalace. Rozsah využití služeb je na uvážení zákazníka. Věříme, že jsme všechny naše zákazníky svojí prací plně uspokojili a budeme potěšeni, obrátíte-li se na nás s Vašimi požadavky i Vy. Spokojenost našich zákazníků je u nás vždy na prvním místě.

Ošetření povrchu cihlového zdiva

Neošetřené pohledové cihlové zdivo po nějaké době začne mikroskopicky zvětrávat. Do vzniklých mikro-trhlinek se začne dostávat voda, která narušení postupně urychlí. Tomu se dá předejít ošetřením povrchu penetračním nátěrem. Penetrační nátěr je vhodný jak do interiéru, tak i do exteriéru.

Vysoušení vlhkého cihlového zdiva

Účinným a dlouhodobým řešením problémů s vlhkostí je sanace vlhkého zdiva. Systém hydroizolačních, vysoušecích a stavebních opatření má za cíl trvalé snížení obsahu vlhkosti ve zdivu. Volbě vhodné sanační metody a realizaci vysoušení by mělo vždy předcházet přesné určení zdroje vlhkosti. Vysušit vlhké zdivo, nebo se zbavit nežádoucí vlhkosti a případně plísně, pomohou vysoušeče zdiva. Odvlhčovače jsou zařízení, sloužící ke snižování nadměrné vlhkosti vzduchu. Vysoušeče zároveň dokážou udržet určitou hodnotu vlhkosti na předem nastavené hodnotě a zamezují kondenzaci par a následnému vzniku plísní. 

Děkujeme partnerům vinařského projektu KRÁL VÍN České republiky
Jižní Morava - místo plné zážitků

slamove
vrbice1
vrbice2
pálava
bouřka
mikulov
svatý kopeček
vinice2
kraví hora
nová ves
vinice karpaty
sudy žebřík
lahve3
sudy
zelena vinice
kutna hora
Vinice
láhve skládané
sklep
reistna
rybník
archiv
pálava2
lahve