Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Šíleně růžová Praha

Pražský hotel Clarion Congress patří nejen mezi největší kongresové hotely v ČR, ale také se v něm odehrávají ty největší vinařské akce pořadatelského týmu KRÁLE VÍN České republiky. Nejinak romu bylo při Dnu v růžovém v Praze.

"Byla to jednoznačně nejrůžovější párty, kterou jsme kdy pořádali" říká Branko Černý z pořadatelského týmu. "Celý sál byl do růžova vyzdoben i nasvícen. Vše doplňovaly růžové květiny i růžové balónky. Navíc většina návštěvníků přišla alespoň zčásti růžová, byť k vítězným růžovým párům, kteří měli růžové vše navrch i ve spodu, měli daleko. Vrcholem večera byl raut šéfkuchaře hotelu Miroslava Soukupa, který byl celý laděný do růžových tónů - od masa, přes zeleninu a přílohy, až po fascinující dezerty". 

Milovnící dobrého jídla a vína s radostí a úsměvem poctivě ochutnávali 218 růžových vín a klaretů 101 vinařů soutěžících v JAROVÍN ROSÉ 2017 a s nemenším nadšením i 56 sektů a frizzante z hostujícího KRÁLe VÍN České republiky.

Ani v letošním roce nechybí velmi populární soutěže o nejrůžovější pár. Soutěží se o lákavou cenu – karton růžových francouzských sektů. Nakonec tři páry svedly nelítostnou bitvu a vítězný předvedl přes 50 dílů oblečení a módních doplňků. V průběhu večera proběhlo i losovábní tomboly o skvělá růžová vína, vouchery z CPI hotels i vinnou kosmetiku z Wine Welness hotelu Centro. Samostatnou prezentaci a pochopitelně i přípitek si zasloužilo to nejlepší víno – šampion soutěže JAROVÍN ROSÉ 2017BMVinařství.  

Stalo se již tradicí, že se do všech akcí pořádných produkcí KRÁL VÍN České republiky prolíná charita. V posledních letech jsou charitativní aktivity věnovány sdružení pacientek s onemocněním rakovinou prsu Mamma Help.V Praze se k Mammahelkpu ještě přidal spolek Smíšek, který se stará o děti z narušených rodin. Díky dobrým srdcím návštěvníků se podařilo na obě charity vybrat přes 5 000 Kč.


 

Více obrázků

Děkujeme partnerům vinařského projektu KRÁL VÍN České republiky
Comgate

slamove
vrbice1
vrbice2
pálava
bouřka
mikulov
svatý kopeček
vinice2
kraví hora
nová ves
vinice karpaty
sudy žebřík
lahve3
sudy
zelena vinice
kutna hora
Vinice
láhve skládané
sklep
reistna
rybník
archiv
pálava2
lahve