Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Růžové šílenství na startu

Již za necelé dva měsíce budeme znát nového championa Národní soutěže rosé a klaretů JAROVÍN ROSÉ a také si ho milovníci vína budou moci hned ochutnat.

Ano, je to tak. Produkční tým KRÁLE VÍN České republiky se opět rozjede s víny napříč celou ČR, aby na Dnech v růžovém prezentoval nejen skvělá česká a moravská růžová vína, ale také nejlepší sekty a perlivá vína, přihlášená do jarního hodnocení KRÁL VÍN České republiky 2019. Důležité upozornění pro milovníky „bublin“ – na podzimních Královských koštech je nenajdete – jediná šance je právě nyní na Dnech v růžovém.

Město Znojmo se opakovaně stalo hlavním partnerem soutěže, ale skvělá vína budete moci ochutnat i v dalších městech! Každá degustace je jiná, v Ostravě a Českých Budějovicích s velkým kuchařským show, v Praze s bohatým rautem, v Mělníku na romantickém zámku a v Děčíně i s vinaři osobně! Vyberte si  jednu  a nebo rovnou několik – litovat určitě nebudete.


Máme pro vás novou soutěž a řadu novinek. Na všechny akce si můžete koupit zvýhodněné skupinové vstupné pro 6 osob a dostat se tak do slosování o VINOTÉKU HAIER naplněnou 50 láhvemi růžového vína v celkové ceně téměř 24 000 Kč!!!  Losujeme na Dnu v růžovém na zámku Mělník.

Téměř na všech dnech v růžovém probíhá tradiční soutěž o nejrůžovější pár. Nejrůžovější pár, tedy pár, který na sobě bude mít největší počet růžových součástí oblečení, včetně módních doplňků a spodního prádla (opakující se a párové doplňky budou počítány pouze jednou) získá karton růžového frizzante z VINAŘSTVÍ VAJBAR ZAJEČÍ – RAKVICE.

Již nyní si můžete koupit vstupenky za ty nejvýhodnější ceny v našem e-shopu, nebo můžete začít hledat kamarády, kteří si spolu s vámi zasoutěží o vinotéku plnou vína…

Termínový kalendář

 5. 4.     APRÍLOVÁ PÁRTY VELKÉ PAVLOVICE
17. 4.    DEN V RŮŽOVÉM PLZEŇ
27. 4.    DEN V RŮŽOVÉM ČESKÉ BUDĚJOVICE
 7. 5.     JAROVÍN ROSÉ ZNOJMO
16. 5.    DEN V RŮŽOVÉM OSTRAVA
18. 5.    DEN V RŮŽOVÉM DĚČÍN
23. 5.    DEN V RŮŽOVÉM PRAHA
  8. 6.    DEN V RŮŽOVÉM NA ZÁMKU MĚLNÍK

VSTUPENKY KOUPÍTE ZDE


Sledujte nás na Facebooku  a Instagramu, ať nepřijdete o aktuální novinky a soutěže.

Více obrázků

Děkujeme partnerům vinařského projektu KRÁL VÍN České republiky
S Vámi od roku 1992

slamove
vrbice1
vrbice2
pálava
bouřka
mikulov
svatý kopeček
vinice2
kraví hora
nová ves
vinice karpaty
sudy žebřík
lahve3
sudy
zelena vinice
kutna hora
Vinice
láhve skládané
sklep
reistna
rybník
archiv
pálava2
lahve