Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Rekordní vinobraní

Vinobraní v Edenu se letos konalo již po osmé, jako první pražské vinobraní. Počasí bylo tak akorát - chvíli sluníčko, chvíli mraky a nabídka vín byla skvělá. Návštěvníci ocenili pořadatele zcela rekordní návštěvou, která kulminovala ve večerních hodinách.

Vinobraní na náměstíčku před Nákupním centrem Eden se, jako tradičně, přeměnilo v tržiště věnované vínu a laskominám. Pozvání přijalo dvanáct velmi úspěšných domácích vinařů, kteří získali vysoká ocenění v KRÁLI VÍN České republiky 2017. Zlatou třešínkou na dortu byla účast ZD NĚMČIČKY - držitele titulu Champion i nejlepší kolekce KRÁL VÍN České republiky 2017. Dvanáct vinařských stánků doplnily stánky Tesco Finest a Delistore se skvělými pochutinami nejen k vínu a prezentace pacietského sdružení žen s onemocněním rakovinou prsu Mamma Help.

Od 13. až do 21. hodiny mohli nadšení návštěvníci ochutnávat (a pochopitelně také nakupovat) vína u těchto prestižních vinařů:

CHATEAU MĚLNÍK
NOVÉ VINAŘSTVÍ
PAVLOVÍN
TANZBERG MIKULOV
VICAN RODINNÉ VINAŘSTVÍ
VINAŘSTVÍ FABIKOVIČ
VINAŘSTVÍ MADĚŘIČ
VINAŘSTVÍ NA SOUTOKU
VINAŘSTVÍ ŠABATA
VINAŘSTVÍ VAJBAR
VITIS STRÁŽNICE
ZD NĚMČIČKY

Většina z vinařství vnímá účast na Vinobraní v Edenu jako prestižní formu propagace, proto se na stánku účastní osobně nebo vysílá sklepmistra.

Náměstíčko se začalo plnit již úderem 13. hodiny a postupně, tak jak se blížil konec pracovní doby, počet návštěvníků narůstal. Kolem 17. hodiny vrcholil počet příchozích a náměstíčko bylo mezi 18. a 20. hodinou zcela zaplněné. Atmosféru vytvářelo nejen 120 skvlěých vín v prezentaci, ale také Cimbálová muzika Alexandra Vrábela.

Během odpoledn proběhlo třikrát slosování vstupenek, v němž bylo návštěvníkům předáno neuvěřitelných 36 cen. Rozdávaly se tašky s dárky Nákupního centra Eden a jeho partnerů, vstupenky na exkluzivní řízenou degustaci 15 nejlepších vín KRÁLE VÍN České republiky 2017, dárkové tašky s lahví vína a novou knihou KRÁL VÍN České republiky 2017 i voucher na zapůjčení nového Fordu Mondeo Vignale.

Děkujeme partnerům vinařského projektu KRÁL VÍN České republiky
Vaše starosti na naši hlavu

slamove
vrbice1
vrbice2
pálava
bouřka
mikulov
svatý kopeček
vinice2
kraví hora
nová ves
vinice karpaty
sudy žebřík
lahve3
sudy
zelena vinice
kutna hora
Vinice
láhve skládané
sklep
reistna
rybník
archiv
pálava2
lahve