Prodej vstupenek a knih

 V této sekci si můžete objednat vybrané knihy a vstupenky na naše akce poštou až do pohodlí vašeho domova

kniha byla vždy nejlepším přítelem člověka. U řady dobrých knih si jejich nadšený čtenář otevřel i lahvinku dobrého vína a nějakou tu skleničku popil. Knihy s vinařskou tématikou spojují zábavu i poučení se světem vín a vinařství. Pochopitelně, že i při jejich čtení si můžete otevřít dobrou láhev s vínem. Dokonce to řada autorů přímo doporučuje ...


Protože je dobírka nesmyslně drahá, nabízíme lepší alternativu. Knihu si objednáte pomocí formuláře a e-mailem obdržíte číslo účtu, variabilní symbol a provedete úhradu. Do týdne po připsání úhrady na náš účet vám knihu zašleme spolu s daňovým dokladem. Získáte tak knihu za maloobchodní, mnohdy ještě zvýhodněnou cenu.

Knihu si objednejte pomocí formuláře. E-mailem obdržíte číslo účtu, variabilní symbol a provedete úhradu. Do týdne po připsání na náš účet vám knihu zašleme spolu s daňovým dokladem. Na dobírku nezasíláme.
Ke každé zásilce na území ČR se vybírá příspěvek na poštovné v následující výši:

za 1 knihu 30 Kč
za 2 knihy 45 Kč
za 3 knihy 60 Kč

doplatek poštového a balné hradíme my. Pokud si objednáte více než 3 knihy, bude objednávka rozdělena do více zásilek. Knihy obdržíte formou doporučeného dopisu nebo pojištěného balíčku České pošty.


 Chcete-li vystavit fakturu na firmu, uveďte její název, IČ a DIČ do rubriky jméno.


Budete-li realizovat platbu ze zahraničí, upozorněnte nás na to. Máme zvýhodněný platební styk se Slovenskem. Při správném postupu nebudete platit žádné poplatky!!! 


Do Evropy zasíláme max. 2 knihy v balení. Cena za poštovné pak činí 130 Kč u 1 knihy a 200 Kč u dvou výtisků.Vstupenky si objednejte pomocí formuláře. E-mailem obdržíte číslo účtu, variabilní symbol a provedete úhradu. Do týdne po připsání na náš účet vám elektronickou formu vstupenky zašleme spolu s daňovým dokladem e-mailem. V žádném případě ve vlastním zájmu nikomu nesdělujte bezpečnostní kód vstupenky, aby nemohlo dojít k jeho zneužití.


Děkujeme partnerům vinařského projektu KRÁL VÍN České republiky
Král sýrů a Král vín - co lepšího může být...

slamove
vrbice1
vrbice2
pálava
bouřka
mikulov
svatý kopeček
vinice2
kraví hora
nová ves
vinice karpaty
sudy žebřík
lahve3
sudy
zelena vinice
kutna hora
Vinice
láhve skládané
sklep
reistna
rybník
archiv
pálava2
lahve