Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

pravidla

1. knihy

Protože je dobírka nesmyslně drahá, nabízíme lepší alternativu. Knihu si objednáte pomocí formuláře a e-mailem obdržíte číslo účtu, variabilní symbol a provedete úhradu. Samozřejmě můžete využít i moderní a úplně nejrychlejší způsob platby prostřednictvím zabezpečené platební brány a vaší platební karty.

Do týdne po připsání úhrady na náš účet vám knihu zašleme spolu s daňovým dokladem. Získáte tak knihu za maloobchodní, mnohdy ještě zvýhodněnou cenu.

Ke každé zásilce na území ČR se vybírá příspěvek na poštovné ve výši 45 Kč za každou objednanou knihu. Doplatek poštového a balné hradíme my. Knihy obdržíte formou doporučeného dopisu nebo pojištěného balíčku České pošty. Na dobírku nezasíláme.


Do Evropy zasíláme max. 2 knihy v balení. Cena za poštovné pak činí 130 Kč u 1 knihy a 200 Kč u dvou výtisků. Před objednáním knih do Evropy nás, prosím, kontaktujte mailem na branko@vinnysklep.cz.


2. vstupenky

Vstupenky si objednejte pomocí formuláře. E-mailem obdržíte číslo účtu, variabilní symbol a provedete úhradu. Samozřejmě můžete využít i moderní a úplně nejrychlejší způsob platby prostřednictvím zabezpečené platební brány a vaší platební karty.  Do týdne po připsání na náš účet vám e-mailem zašleme elektronickou formu vstupenky - daňový doklad. V žádném případě ve vlastním zájmu nikomu nesdělujte bezpečnostní kód vstupenky, aby nemohlo dojít k jeho zneužití. Na zvláští přání může být zaslán elektronickou cestou dárkový certifikát.

Z technických důvodů není možné zakoupené vstupenky vracet nebo vyměňovat za jiné vstupenky či jiné zboží. V případě, že by se akce nekonala, bude uhrazené vstupné vráceno v plné výši.


3. vína

Nabídka vín je vždy časově omezena, sledujte, prosím, aktuální informace i časové podmínky objednávky a její úhrady. Primárně slouží k zasílání "degustačních" kartonů vín, která uspěla v soutěži. Není možné vína objednávat jinak, než je stanoveno v jednotlivých nabídkách.

Balíček s víny si objednáte pomocí formuláře a e-mailem obdržíte číslo účtu, variabilní symbol a provedete úhradu. Samozřejmě můžete využít i moderní a úplně nejrychlejší způsob platby prostřednictvím zabezpečené platební brány a vaší platební karty.

Do týdne po stanoveném termínu uzávěrky konrétního kola objednávek vám balíček s víny zašleme spolu s daňovým dokladem prostřednictvím přepravní služby.


 Chcete-li vystavit fakturu na firmu, registrujte se jako organizace.


Budete-li realizovat platbu ze zahraničí, upozorněte nás na to. Máme zvýhodněný platební styk se Slovenskem. Při správném postupu nebudete platit žádné poplatky!!! 


Děkujeme partnerům vinařského projektu KRÁL VÍN České republiky
Alimpex

slamove
vrbice1
vrbice2
pálava
bouřka
mikulov
svatý kopeček
vinice2
kraví hora
nová ves
vinice karpaty
sudy žebřík
lahve3
sudy
zelena vinice
kutna hora
Vinice
láhve skládané
sklep
reistna
rybník
archiv
pálava2
lahve