Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Představujeme

Společnost TRANSBETON s.r.o. je největším ryze českým dodavatelem betonu. Jedná se o rodinnou firmu bez zahraniční účasti s 20letou tradicí. V současnosti společnost vlastní celkem 12 betonáren v Jihomoravském, Olomouckém, Zlínském a Moravskoslezském kraji.

TRANSBETON s.r.o. nabízí širokou škálu produktů a služeb souvisejících s betonem – čerstvé transportbetony, včetně samozhutnitelných, samorozlévacích a dalších, cementové potěry a lité podlahové betony, jakož i celou řadu speciálních produktů. Dopravu a čerpání betonu zajišťuje vlastními prostředky – autodomíchávači s možností průjezdu i náročným terénem a mobilními či stabilními čerpadly. Ve spolupráci se sesterskými společnostmi zajišťuje také dodávky kameniva a ukládku inertních odpadů.

Mezi její významné současné realizace patři například množství dopravních staveb – pokládka cementobetonového krytu na dálnici D1 v úseku Přerov–Lipník nad Bečvou a dálnici D2 v úseku Velké Bílovice–Hustopeče či betonáž mostů na silnicích I/43 v Černé Hoře a I/55 v Přerově-Předmostí – ale také dodávky betonu pro brněnské developerské projekty Campus Office Park a Vlněna nebo unikátní betonáž v náročných podmínkách vodního díla Boskovice.

A my dodáváme, že Transbeton, respektive jeho majitelé mají rádi české a hlavně moravské vinaře. Proto podporují projekt KRÁL VÍN České republiky. Chcete se dozvědět víc?

Podívejte se na

Web

Facebook

YouTube

Děkujeme partnerům vinařského projektu KRÁL VÍN České republiky
Web design & reklama

slamove
vrbice1
vrbice2
pálava
bouřka
mikulov
svatý kopeček
vinice2
kraví hora
nová ves
vinice karpaty
sudy žebřík
lahve3
sudy
zelena vinice
kutna hora
Vinice
láhve skládané
sklep
reistna
rybník
archiv
pálava2
lahve