Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Praha v růžovém

Den v růžovém v pražském Clarion Congress Hotelu se proměnil doslova v lukulské hody. Zaplněná Veduta ochutnávala skvělá vína, poznávala taje výroby čokolády, sytila se skvělým rautem šéfkuchaře hotelu, závodila ve virtuální realitě a ještě stihla sledovat hokejové čtvrtfinále...

V rámci Dnů v růžovém pořadatelé prezentují 180 růžových vín a klaretů přihlášených do soutěže JAROVÍN ROSÉ 2019 a také 70 sektů a frizzante z jarní části hodnocení KRÁL VÍN České republiky 2019. Pořadatelé tradičně doplňují prezentaci vín o vhodná gastronomická sousta a v řadě případů i o představení zcela nových či neznámých produktů s víny se skvěle snoubících. V Praze to byl velmi bohatý raut pod taktovkou šéfkuchaře hotelu a jeho týmu. Nechyběl chřest, filírovaná masa i speciální saláty. Skutečným labužníkům byla určena chřestovo-citrusová zmrzlina.

O pitný režim se, jako vždy, starala nejčistší voda AQUILA.

Samostatnou degustaci vybraných vín nabídlo ZÁMECKÉ VINAŘSTVÍ BZENEC

Velmi očekávaná je soutěž o nejrůžovější pár, který vyhrál karton růžového frizzante z VINAŘSTVÍ VAJBAR. Ale v Praze zdaleka nevyhrával jen nejrůžovější pár. Všichni přítomní, kteří přišli na akci v růžovém oblečení alespoň na horní polovině těla, získali zdarma vstupenku na prohlídku VINAŘSTVÍ VAJBAR spojenou s degustací. A další byli odměnění při losování tomboly, ve které se rozdávalo víno loňského krále vín VINAŘSTVÍ JAN PLAČEK. Další ceny tvořily čokoládové balíčky i vouchery.

A pochopitelně, že KRÁL VÍN České republiky opět myslí na potřebné. Pomáhá ženám s rakovinou prsu, na všech Dench v růžovém můžete přispět pacientskému sdružení žen s rakovinou prsu - Mamma HELP. V Praze každý přispěvatel obdržel jako poděkování speciální domácí buchtu z kváskového těsta s růžovou posypkou z pražské pekárny a restaurace ESKA, dvojnásobného držitele BIB Michelin. Šestice šťastlivců, kteří si vybrali z pekáče buchtu ořechovou, získala navíc láhev růžového vína. Vybrané částky zveřejníme po rozpečetění kasiček.

Chtěli byste také ochutnat? Máte poslední šanci

8. 6.       DEN V RŮŽOVÉM NA ZÁMKU MĚLNÍK

Více obrázků

Děkujeme partnerům vinařského projektu KRÁL VÍN České republiky
I love jižní Morava

slamove
vrbice1
vrbice2
pálava
bouřka
mikulov
svatý kopeček
vinice2
kraví hora
nová ves
vinice karpaty
sudy žebřík
lahve3
sudy
zelena vinice
kutna hora
Vinice
láhve skládané
sklep
reistna
rybník
archiv
pálava2
lahve