Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Královský košt Znojmo

První z Královských koštů je již minulostí. Loucký klášter ve Znojmě praskal horkem, skvělým vínem a vynikající náladou ve švech.

Pořadatelé připravili vyjímečných 600 nejlepších českých a moravských vín na celkem 8 distribučních místech. Ale nejen vínem je živ člověk. Proto KRÁL VÍN České republiky doplňuje prezentaci vín o vhodná gastronomická sousta a v řadě případů i o představení zcela nových či neznámých produktů s víny se skvěle snoubících.

Na Královském koštu tak kromě nejlepších 600 českých a moravských vín byly k ochutnání skvělé sýry Olmín z OLMA,  Gran Moravia z BRAZZALE MORAVIA a trojlístek Herold, Vinařský sýr a Montana z MORAVIA  LACTO. Doplnily je neméně skvělé uzeniny STEINHAUSER O pitný režim se, jako vždy, stará nejčistší voda AQUILA.

Kuchařskému týmu cateringové společnosti GATO production patří velký dík za fantastické ragů z hovězího masa na červeném víně, steaky na grilu, grilovanou zeleninu či nedostižný tatarák...

Horké počasí vyhnalo všechny návštěvníky z konírny na nádvoří Louckého kláštera, kde prožili krásný vlahý večer. Během akce vystoupil skvělý Jazz Petit z Mikulova a neméně skvělá dětská cimbálová muzika Palička.

Během celého podzimu můžete ochutnávat vína na Královských koštech - nezapomeňte si koupit svou vstupenku včas:

Pro skutečné milovníky vína máme řízené degustace 15 nejlepších vín - Turné KRÁLE VÍN

Více obrázků

Děkujeme partnerům vinařského projektu KRÁL VÍN České republiky
Jedlička

slamove
vrbice1
vrbice2
pálava
bouřka
mikulov
svatý kopeček
vinice2
kraví hora
nová ves
vinice karpaty
sudy žebřík
lahve3
sudy
zelena vinice
kutna hora
Vinice
láhve skládané
sklep
reistna
rybník
archiv
pálava2
lahve