Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Královský košt v Praze

Novou knihu KRÁL VÍN České republiky 2012 pokřtili na pódiu Clarion Congress Hotel Prague ruku v ruce umění a krása. Kmotry byli Kristián Kodet, výtvarník, bonviván a milovník vína a historicky první Miss Víno, čarokrásná Barbora Pleskačová.
Pořadatelům projektu KRÁL VÍN České republiky se v letošním roce podařilo umístit tři košty do čtyřhvězdičkových kongresových hotelů Clarion a nutno říci, že elegantní čtyřhvězdičkové prostředí nejlepším vínům skutečně svědčí. Bohužel si někteří hosté tuto skutečnost zřejmě nedostatečně uvědomili, takže mezi tmavými obleky a elegantními dámami v koktejlových šatech, proplouvali v námořnickém tričku a vytahaných kalhotách… Na druhou stranu musíme konstatovat, že hostů přišlo požehnaně. Více než 300 milovníků vína se ve vhodně zvoleném prostoru rozhodně netlačilo, ale pomohlo vytvořit příjemné a důstojné prostředí.
 
V Braserii Veduta nabídli pořadatelé all inclusive degustaci téměř 300 medailových vín letošního ročníku KRÁL VÍN České republiky, doplněnou o neutralizační sousta tvořená sýrem Gran Morávia, prestižní řadou Kosteleckých uzenin, šesti druhy oliv Carbonell a třemi druhy sušenek Cuétara. Nechyběla ani Aquila a Mattoni, tak potřebná k odbourávání alkoholu v těle. Povzbuzení zajišťoval ostrůvek skvělé kávy Lavazza Blue.
 
Nejen vínem a jídlem však byli návštěvníci opájeni. Okouzlila je krása nové Miss víno Barbory Pleskačové, která se s nimi trpělivě fotografovala i krása grafik Kristiána Kodeta, jež byly opět velmi rychle rozebrány. Obrázky Kristiána Kodeta si návštěvníci odnášeli domů i na etiketách lahví vín Vinařského dvora U Mlýnků, ti šťastnější s originálním podpisem mistra.
 
Pochopitelně nechybělo ani slosování vstupenek. Patnáctka šťastlivců si odnesla domů dárky od Fackelmanna, Gran Morávie, Carbonellu, Vinařství Vladimíra Tetura i časopisu Víno&Styl. Hlavní výhrou byl voucher na víkendový pobyt pro dvě osoby v hotelu Clarion dle vlastního výběru.      
 

Děkujeme partnerům vinařského projektu KRÁL VÍN České republiky
Vinobraní v Edenu

slamove
vrbice1
vrbice2
pálava
bouřka
mikulov
svatý kopeček
vinice2
kraví hora
nová ves
vinice karpaty
sudy žebřík
lahve3
sudy
zelena vinice
kutna hora
Vinice
láhve skládané
sklep
reistna
rybník
archiv
pálava2
lahve