Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Královský košt v Ostravě

Nejdelší tradici ze současných míst, kde můžete prožít pultovou degustaci všech medailových vín soutěže KRÁL VÍN České republiky, má Clarion Congress hotel Ostrava. Již pátý Královský košt v Clarionu, dříve Atomu, opět přilákal skvělou návštěvu ostravských milovníků vín.

 
 

Královský košt se stal jednou z posledních akcí stávajícího kongresového sálu. Hotel se chystá na velkou rekonstrukci spojenou s dostavbou kongresové části. Již v příštím roce by mělo být vše hotovo, takže další z koštů bude mít novou kulisu. Věříme, že nové větší prostory umožní ještě větší návštěvu, než stávající, které jsou při třech stovkách návštěvníků již zaplněny.

Čtyřhvězdičkový servis Clarionu i v Ostravě hýčkal návštěvníky na devíti distribučních místech (kromě medailových vín tu byla bonusově prezentována i vína vinařství Vinium a Pavlovín). Nechybělo ani občerstvení podobě oliv Carbonell, sušenek Cuétara, sýru Gran Morávia i prémiových značek Kosteleckých uzenin. Vedle vína tekla proudem i Mattoni a Aquila, osvěžení unaveným chuťovým buňkám poskytovala i káva Lavazza Blue.

Hosté přišli, jak je v Ostravě zvykem, již dlouho před začátkem a tak se sál naplnil již několik minut po otevření. Při slavnostním zahájení nechyběla na pódiu, vedle ředitele hotelu Radima Beneše, ani první Miss víno Barbora Pleskačová. Oba si také, spolu s moderátorem večera Branko Černým, připili se všemi návštěvníky Králem vín – Tramínem červeným 2011 výběr z bobulí ze Znovínu Znojmo i asistovali při slosování vstupenek. I v Ostravě si dvacítka šťastlivců odnesla dárky partnerů projektu.

Pokud jste nestihli ani tento Košt, máme pro vás špatnou zprávu: další budou až na sklonku léta 2013. Zpráva není tak špatná, jak by se mohlo zdát. S KRÁLem VÍN České republiky totiž můžete stále ještě prožít řízenou degustaci v rámci Turné, nebo v únoru 2013 prožít Valentýnskou párty. Máte-li raději klidnější degustace, můžete vyrazit do Němčiček, do Archivu KRÁLE VÍN.

Děkujeme partnerům vinařského projektu KRÁL VÍN České republiky
Až dobrá sklenička dělá víno dobrým vínem

slamove
vrbice1
vrbice2
pálava
bouřka
mikulov
svatý kopeček
vinice2
kraví hora
nová ves
vinice karpaty
sudy žebřík
lahve3
sudy
zelena vinice
kutna hora
Vinice
láhve skládané
sklep
reistna
rybník
archiv
pálava2
lahve