Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Královský košt v Mikulově

Prvním termínem, ve kterém mohla veřejnost ochutnat nejen medailová, ale i pozitivně hodnocená vína projektu KRÁL VÍN České republiky 2012, byla poslední srpnová sobota. V kongresových i sklepních prostorech mikulovského hotelu Eliška bylo rozmístěno přes 600 vín z letošní dávky KRÁLE VÍN.

Pořadatelé v letošním roce využili i prostory zcela nového křížového sklepa, takže se prezentace rozprostřela do řady místností a klikatých romantických chodeb. Díky tomu se netvořily zácpy a většinou ani fronty, i když v letošním roce navštívil první z Královských koštů dvojnásobek loňského počtu návštěvníků.

Vzhledem k příjemnému počasí byl velký zájem i o venkovní posezení, které skýtalo nejen možnost odpočinku, ale i zajímavého občerstvení přímo z grilu. Pořadatelé tradičně nenabízeli „pouze“ vína, ale také dostatečné množství neutralizačních soust. Tradiční olivy Carbonell (letos v sedmi druzích) a sýr Gran Moravia, doplnily prémiové uzeniny z Kosteleckých uzenin a vynikající sušenky Cuétara. Nechyběly ani tradiční Mattoni a Aquila i restart s kávou Lavazza Blue. Speciální součástí programu byla prezentace nových vozů Ford.

Tradičně byly i slosovány vstupenky. 14 výherců odešlo s radostným úsměvem bohatší o dárky z Fackelmannu, Carbonellu, Víno&Styl, Cuétary, Gran Moravie i od KRÁLE VÍN.

Kompletní výsledky soutěže KRÁL VÍN České republiky 2012 najdete zde.

Děkujeme partnerům vinařského projektu KRÁL VÍN České republiky
Vinařství Ludwig

slamove
vrbice1
vrbice2
pálava
bouřka
mikulov
svatý kopeček
vinice2
kraví hora
nová ves
vinice karpaty
sudy žebřík
lahve3
sudy
zelena vinice
kutna hora
Vinice
láhve skládané
sklep
reistna
rybník
archiv
pálava2
lahve