Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Královský košt v Hustopečích

Město Hustopeče se již podruhé stalo partnerem projektu KRÁL VÍN České republiky a tak i hustopečský hotel Centro podruhé hostil Královský košt. Slunečné sobotní odpoledne sice lákalo k procházkám a práci na vinici či u sklepa, přesto však kroky téměř 300 milovníků vína z Brněnska a Hustopečska směřovaly na Košt.

Pořadatelé na Koštu v Hustopečích prezentovali nejen necelou třístovku medailových vín, jako na všech ostatních Královských koštech, ale také vína s hodnocením přes 80 bodů, na která medaile nezbyla. Tato vína byla prezentována pouze při mikulovském startu a nyní. „Je to jakýsi bonus za podporu Hustopečí. Je to zatím jediné město, které se rozhodlo podporovat tento vinařský projekt a my si toho moc vážíme“ říká autor projektu Branko Černý.

Návštěvníci našli vína v kongresovém sále, foyeru i v Centro klubu. K drobným neutralizačním soustům tvořeným olivami Carbonell, sýrem Gran Morávia, Kosteleckými uzeninami i sušenkami Cuétara se tentokrát přidala i teplá uzená kýta a další dobroty z hotelového buffetu. Nemohla chybět ani Mattoni a Aquila. Dokonce si návštěvníci již zvykli i na kávu k vínu – stánek s kávou Lavazza byl chvílemi v obležení.

Skvělá prezentace vynikajících vín milým lidem, kteří jim rozumí. Co více si pořadatel může přát. Už vím, after party ve whirlpoolu s lahví sektu. A přesně k tomu posloužilo nově otevřené hotelové Wine Welness. Pokud jste ho ještě neviděli, stojí za to. Se sektem i bez něj. (fotografie z after party z pochopitelných důvodů nezveřejňujeme)

Děkujeme partnerům vinařského projektu KRÁL VÍN České republiky
vaše víno potřebuje důstojný uzávěr

slamove
vrbice1
vrbice2
pálava
bouřka
mikulov
svatý kopeček
vinice2
kraví hora
nová ves
vinice karpaty
sudy žebřík
lahve3
sudy
zelena vinice
kutna hora
Vinice
láhve skládané
sklep
reistna
rybník
archiv
pálava2
lahve