Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Královské košty budou bohatší

Pořadatelé projektu KRÁL VÍN České republiky připravili pro devátý ročník řadu novinek. Poprvé se bude hodnotit i výsledky vyhlašovat v Praze – v největším Clarion Congress Hotelu v pražských Vysočanech. Poprvé se na Královské košty mohou těšit milovníci vína v Ústí nad Labem i Hradci Králové.

Navíc se pořadatelé snaží vylepšit i servis na jednotlivých koštech. Ke skvělým vínům jsme si zvykli na Královských koštech přikusovat neutralizační sousta v podobě prémiových výrobků předních potravinářských producentů.  A i když jsou to stále jen neutralizační sousta, pořadatelé se rozhodli, ve spolupráci s dodavateli, zvýšit jejich množství i počet druhů, aby bylo návštěvníkům ještě lépe.

Branko Černý se již 19. února vypravil do Kosteleckých uzenin, aby tu s Marcelem Myslíkem prošel výrobu, ale hlavně vybral produkty z „Poctivé řady“, která je vyráběna dle starých receptur z domácích surovin při obsahu masa nad 90%. Tyto šunky, kýty a párky budou nově zařazeny do nabídky občerstvení při královských koštech.

Více obrázků

Děkujeme partnerům vinařského projektu KRÁL VÍN České republiky
Přinášíme nejmodernější technologie

slamove
vrbice1
vrbice2
pálava
bouřka
mikulov
svatý kopeček
vinice2
kraví hora
nová ves
vinice karpaty
sudy žebřík
lahve3
sudy
zelena vinice
kutna hora
Vinice
láhve skládané
sklep
reistna
rybník
archiv
pálava2
lahve