Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

KRÁL VÍN po deváté

KRÁL VÍN České republiky vstupuje do devátého ročníku. K osvědčeným a oblíbeným atributům přidává další novinky. Vypadá to, že se máme na co těšit.

Pořadatelé největšího vinařského projektu KRÁL VÍN České republiky se snaží přijít každý rok s nějakou novinkou. Někdy se novinka neuchytí a dále nepokračuje, ale většina z nich v projektu zůstává. Tím se KRÁL VÍN České republiky stále zvětšuje a zkvalitňuje tak svůj marketingový servis vinařům. Zkrátka nepřijdou ani milovníci vína, spíše naopak. Vína si mohou ochutnat na větším počtu míst České republiky a v letošním roce dokonce i doma!

Pojďme však popořádku:

Královské košty poprvé zavítají do severních Čech – Ústí nad Labem a do východních Čech – Hradce Králové. Poprvé se také projekt odstartuje v Praze – srpnovým Reprezentačním koštem. Velmi symbolicky je poslední Královský košt situován do listopadové Prahy, takže můžeme říci, že letos v Praze vše začíná i končí.

Do projektu vstupují nové technologie. Senzorické popisy jednotlivých vín nejlepších vinařů si budeme moci letos nejen přečíst, ale také se na ně podívat na videu.

Technologie promluvila i do předprodeje vstupenek, který je dnes rychlejší, nativnější a hlavně bude, snad již během několika dnů, umožňovat i platbu kartou.

Další z velkých novinek, možná dokonce novinkou revoluční, jsou degustační kartony, které vám přijdou až domů. Medailová vína různých vinařů budou nabízena v jednom degustačním kartonu ve stylu klubové nabídky a internetové degustace. Vína si tak, spolu se všemi dostupnými informacemi, budete moci ochutnat v pohodlí domova a rozhodnout se, zda si od vinaře tato vína objednáte pro svou domácnost, restauraci či jako firemní prezent.    

Děkujeme partnerům vinařského projektu KRÁL VÍN České republiky
Víno s dotykem historie

slamove
vrbice1
vrbice2
pálava
bouřka
mikulov
svatý kopeček
vinice2
kraví hora
nová ves
vinice karpaty
sudy žebřík
lahve3
sudy
zelena vinice
kutna hora
Vinice
láhve skládané
sklep
reistna
rybník
archiv
pálava2
lahve