Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

KRÁL VÍN dobyl České Budějovice

Po loňské spíše vlažné návštěvě přijaly letos České Budějovice Královský košt velmi bouřlivě a kongresové sály Clarion Congress hotelu České Budějovice doslova praskaly ve švech. Mezi třemi stovkami návštěvníků byli k vidění významní podnikatelé, majitelé vinoték i restaurací. Nejvzácnějším hostem pak byl primátor Českých Budějovic Juraj Thoma, který Královskému koštu poskytl svou záštitu a přišel i vína osobně s manželkou ochutnat.

V krásném, moderním a řekněme i luxusním prostředí hotelu hosty přivítal doslova nadšený ředitel hotelu Martin Štolka. Účast děvčat z Miss Víno na Královských koštech je už tradicí, českobudějovické publikum přijela potěšit svou krásou i odvážným výstřihem šatů z dílny Elisha Mode 2. vicemiss Hana Hegarová. Ta se také osobně ujala rozlévání šampiona při společné degustaci nejlepšího vína letošního ročníku. Ryzlink rýnský 2011 pozdní sběr z Lahoferu chutnal i českobudějovickým návštěvníkům a chvíle radosti z vynikajícího suchého vína byly velmi příjemné.

K vínům jsou tradičně připravena neutralizační sousta v podobě specialit Kosteleckých uzenin, vynikajícího sýra Gran Moravia a oliv Carbonnell. O pitný režim se stará nejčistší voda k vínu Aquila, unavené poutníky restartuje prestižní káva Nespresso. Velkým překvapením a zároveň gastronomickým zážitkem byla prezentace špičkového hovězího zralého masa Qualivo. Šéfkuchař hotelu nabídl růžový roastbeef na předkrmových lžících a zajímavé ragout se zeleninovým knedlíčkem. Start této prezentace opět připomínal doby, kdy před Vánoci přivezli banány a mandarinky. 

Hana Hegarová byla i u očekávaného losování tomboly, ve které se rozdávaly dárky partnerů projektu KRÁL VÍN České republiky. K návštěvníkům putovaly knihy, produkty Fackelmann, Carbonell, Gran Moravia, výborná vína Vladimíra Tetura či sady skleniček Crystalex. Vrcholným dárkem byl voucher na víkendový pobyt v kterémkoliv hotelu Clarion, který už zase osobně předal ředitel hotelu Martin Štolka.

Prezentace pokračuje ještě v Hustopečích a Ostravě. Více najdete na www.kralvin.cz

Děkujeme partnerům vinařského projektu KRÁL VÍN České republiky
Nejen krásné etikety...

slamove
vrbice1
vrbice2
pálava
bouřka
mikulov
svatý kopeček
vinice2
kraví hora
nová ves
vinice karpaty
sudy žebřík
lahve3
sudy
zelena vinice
kutna hora
Vinice
láhve skládané
sklep
reistna
rybník
archiv
pálava2
lahve