Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

JAROVÍN ROSÉ 2018

Nejrůžovější párty roku má za sebou i Znojmo. Tady JAROVÍN ROSÉ vznikl a outdoorovou párty ve starobylých uličkách Znojma mají moc rádi místní i milovníci vína z daleka. Super návštěva to potvrdila i v letošním roce.

Okolo radnice v ulici Obroková vzniklo tradiční stanové tržiště, na kterém se odehrálo růžové šílenství. KRÁL VÍN České republiky tu prezentoval 188 tichých růžových vín a 52 sektů. K nim připravil občerstvení složené z drobných soust prestižních tuzemských uzenin a sýrů. 

Šunku moravia, Šunku s pepřem a česnekem, Hovězí šunku z kýty, Dědův uzený bok, Klobásu s lískovými ořechy a Klobásu s olomouckými tvarůžky dodal STEINHAUSER, o sýry se podělili BRAZZALE MORAVIA (Gran Moravia), OLMA (Olmín, Olmín pepř, Olmín Provensál a Olbrie), MORAVIA LACTO (Montana, Herlod a Vinařský sýr), MADETA (Kamadet a Niva Premium). Nechyběla voda vhodná k vínu AQUILA.

Celá prezentace byla zalita sluncem, podtržena růžovým oblečením návštěvníků a dokreslována atmosférou tradičního majáles, který probíhal na náměstí, někoik kroků odtud.

Ani ve Znojmě nechyběla kasička sbírky MAMMAHELP, podporující ženy s rakovinou prsu. Za příspěvek do kasičky jsem nabízeli sladké poděkování -  růžové kremrole, připravené pražskou restaurací ESKA, dvojnásobným držitelem michelinského ocenění Bib Gourmand. Děkujeme všem, kteří podpořili dobrou věc!  

Nestihli jste Plzeň? Nevadí, podívejte se na další DNY V RŮŽOVÉM a přijďte, rádi Vás uvidíme.

Děkujeme partnerům vinařského projektu KRÁL VÍN České republiky
Voda vhodná k vínu

slamove
vrbice1
vrbice2
pálava
bouřka
mikulov
svatý kopeček
vinice2
kraví hora
nová ves
vinice karpaty
sudy žebřík
lahve3
sudy
zelena vinice
kutna hora
Vinice
láhve skládané
sklep
reistna
rybník
archiv
pálava2
lahve