Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Dny v růžovém -JAROVÍN ROSÉ

KRÁL VÍN opět jede s víny napříč celou ČR, aby prezentoval česká a moravská růžová vína z JAROVÍN ROSÉ, ale také nejlepší sekty a perlivá vína, z jarního hodnocení KRÁL VÍN České republiky 2019. Upozornění pro milovníky „bublin“ – na podzimních Královských koštech je nenajdete – šance je pouze teď.

Město Znojmo se opakovaně stalo hlavním partnerem soutěže, ale skvělá vína budete moci ochutnat i v dalších městech! Každá degustace je jiná, v Ostravě a Českých Budějovicích s velkým kuchařským show, v Praze s bohatým rautem, v Mělníku na romantickém zámku a v Děčíně i s vinaři osobně! Vyberte si jednu a nebo rovnou několik – litovat určitě nebudete.

Na jarních akcích KRÁL VÍN České republiky nazvaných Dny v růžovém můžete tradičně ochutnat růžová vína z Národní soutěže růžových vín JAROVÍN ROSÉ 2019 a všechny sekty a perlivá vína přihlášená do jarního hodnocení KRÁL VÍN České republiky 2019. Důležité upozornění pro milovníky „bublin“ – na podzimních Královských koštech je nenajdete – jediná šance je právě nyní na Dnech v růžovém.

VYBERTE SI, KAM PŘIJDETE:

5. 4.       APRÍLOVÁ PÁRTY VELKÉ PAVLOVICE

17. 4.     DEN V RŮŽOVÉM PLZEŇ

27. 4.     DEN V RŮŽOVÉM ČESKÉ BUDĚJOVICE

7. 5.       JAROVÍN ROSÉ ZNOJMO

16. 5.     DEN V RŮŽOVÉM OSTRAVA

18. 5.     DEN V RŮŽOVÉM DĚČÍN

23. 5.     DEN V RŮŽOVÉM PRAHA

8. 6.       DEN V RŮŽOVÉM NA ZÁMKU MĚLNÍK

VSTUPENKY KOUPÍTE ZDE

Máme pro vás novou soutěž a řadu novinek. Na všechny akce si můžete koupit zvýhodněné skupinové vstupné pro 6 osob a dostat se tak do slosování o VINOTÉKU HAIER naplněnou 50 láhvemi růžového vína v celkové ceně téměř 24 000 Kč!!!  Losujeme na Dnu v růžovém na zámku Mělník.

Téměř na všech dnech v růžovém probíhá tradiční soutěž o nejrůžovější pár. Nejrůžovější pár, tedy pár, který na sobě bude mít největší počet růžových součástí oblečení, včetně módních doplňků a spodního prádla (opakující se a párové doplňky budou počítány pouze jednou) získá karton růžového frizzante z VINAŘSTVÍ VAJBAR ZAJEČÍ – RAKVICE.

 

 

 

 

 

 

 

 

Děkujeme partnerům vinařského projektu KRÁL VÍN České republiky
Plaček

slamove
vrbice1
vrbice2
pálava
bouřka
mikulov
svatý kopeček
vinice2
kraví hora
nová ves
vinice karpaty
sudy žebřík
lahve3
sudy
zelena vinice
kutna hora
Vinice
láhve skládané
sklep
reistna
rybník
archiv
pálava2
lahve