Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Den v růžovém v Děčíně

Poprvé (a určitě ne naposledy) se v Děčíně, na romantickém místě pod Růžovou zahradou, konal Den v růžovém. Pořadatelé zvolili zcela nový koncept lidové vinné slavnosti, kde se prolínali vinaři osobně s víny z JAROVÍN ROSÉ a KRÁL VÍN, s občerstvením, pivem i cimbálem. Nadšení návštěvníci, kteří zcela zaplnili růžové tržiště, potvrdili, že jde o koncept zajímavý.

Na místě svá vína prezentovala a také za sklepní ceny prodávala tato vinařství: 

VINAŘSTVÍ POD RADOBÝLEM
VINAŘSTVÍ ČEVELOVIC SKLEP
VINAŘSTVÍ PAVLICA

VINAŘSTVÍ HERZÁNOVI

Šunku moravia, Šunku s pepřem a česnekem, Hovězí šunku z kýty, Dědův uzený bok, Klobásu s lískovými ořechy a Klobásu s olomouckými tvarůžky dodal STEINHAUSER, o sýry se podělili BRAZZALE MORAVIA (Gran Moravia), OLMA (Olmín, Olmín pepř, Olmín Provensál a Olbrie), MORAVIA LACTO (Montana, Herlod a Vinařský sýr), MADETA (Kamadet a Niva Premium). Nechyběla voda vhodná k vínu AQUILA.

Celá prezentace byla zalita sluncem, podtržena růžovým oblečením návštěvníků a dokreslována skvělou cimbálovkou.

Nestihli jste Děčín? Nevadí DNY V RŮŽOVÉM už sice končí, čeká nás poslední v Mělníku, ale na podzim to rozbalíme s KRÁLOVSKÝMI KOŠTY.

Děkujeme partnerům vinařského projektu KRÁL VÍN České republiky
vína a sýry z rodinné frmy

slamove
vrbice1
vrbice2
pálava
bouřka
mikulov
svatý kopeček
vinice2
kraví hora
nová ves
vinice karpaty
sudy žebřík
lahve3
sudy
zelena vinice
kutna hora
Vinice
láhve skládané
sklep
reistna
rybník
archiv
pálava2
lahve