Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Den v růžovém Plzeň

Růžová vína a sekty dobyly pivní Plzeň. Vyprodaný kongresový sál Parkhotelu přivítal první letošní Den v růžovém. KRÁL VÍN České republiky prezentoval plzeňským milovníkům vín 188 tichých růžových vín a 52 sektů. K nim připravil občerstvení složené z drobných soust prestižních tuzemských uzenin a sýrů.

Šunku moravia, Šunku s pepřem a česnekem, Hovězí šunku z kýty, Dědův uzený bok, Klobásu s lískovými ořechy a Klobásu s olomouckými tvarůžky dodal STEINHAUSER, o sýry se podělili BRAZZALE MORAVIA (Gran Moravia), OLMA (Olmín, Olmín pepř, Olmín Provensál a Olbrie), MORAVIA LACTO (Montana, Herlod a Vinařský sýr), MADETA (Kamadet a Niva Premium). Nechyběla voda vhodná k vínu AQUILA.

V průběhu večera proběhla soutěž o NEJRŮŽOVĚJŠÍ PÁR, jejíž vítězky dostaly karton francouzského růžového sektu z TEMPLÁŘSKÝCH SKLEPŮ a degustační skleničky z CRYSTALEXU.

Díky štědrým hostům nepřišlo zkrátka ani sdružení MAMMAHELP, podporující ženy s rakovinou prsu. Prodejem růžových kremrolí, připravených pražskou restaurací ESKA, dvojnásobným držitelem michelinského ocenění Bib Gourmand, se zapečetěná kasička téměř naplnila.  

Nestihli jste Plzeň? Nevadí, podívejte se na další DNY V RŮŽOVÉM a přijďte, rádi Vás uvidíme.

 

Děkujeme partnerům vinařského projektu KRÁL VÍN České republiky
Maryša

slamove
vrbice1
vrbice2
pálava
bouřka
mikulov
svatý kopeček
vinice2
kraví hora
nová ves
vinice karpaty
sudy žebřík
lahve3
sudy
zelena vinice
kutna hora
Vinice
láhve skládané
sklep
reistna
rybník
archiv
pálava2
lahve