Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Champion s charitou

Kliknutím zvětšíte obrázek

Jak jistě víte, Chardonnay 2015 výběr z bobulí z VICAN RODINNÉ VINAŘSTVÍ získalo ocenění Champion KRÁL VÍN České republiky 2019. Víno je krajně nedostatkové a poslední láhve ochutnají návštěvníci Královských koštů při tradičním přípitku se šampionem.

" Přímo šampióna již není možné zakoupit, neb jsme se u Vicanů se rozhodli, že posledních 15 lahví vydražíme a kompletní částku věnujeme na charitativní účely!" sdělil Tomáš Vican, majitel vinařství.

Kdo má bohulibý zájem o takovou láhev, ozvěte se prosím. Podmínkou ovšem striktně bude, že 100% částky z prodané či vydražené lahve bude dán na charitativní účely! Předpokládáme, že dosažená cena bude nejméně v řádech tisíců korun. Vše budeme zveřejňovat zde na webu, na Facebooku KRÁLE VÍN, VICAN a FARMA PÁLAVA. Buď dražíte Vy a nám dodáte foto a zprávu pro zveřejnění, nebo můžete koupit u nás a my zveřejníme jméno, částku a účel. Bude-li více zájemců, kteří výběr charity nechají na nás, tak sečteme a předáme větší částku jedné organizaci my.

A nyní dobrá zpráva pro všechny milovníky nasládlých vín:

"Připravili jsme limitované Královské Chardonnay, které se svými parametry tomu vítěznému velmi blíží, je to dobrota už teď a navíc určená k delší archivaci" dodává Tomáš Vican.

 

Champion s charitou

|

|

|

 

Děkujeme partnerům vinařského projektu KRÁL VÍN České republiky
Voda vhodná k vínu