Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

degustační programy

Největší výhodou Archivu KRÁLE VÍN je doslova neuvěřitelná zásoba jednotlivých druhů vín nejrůznějších vinařů. Z těchto vín si na místě můžete vybírat dle aktuální chuti a nálady společnosti. Proto jsou veškeré programy spíše orientační. Všechny programy jsou kalkulovány na společnost v maximálním počtu 15 osob a stanovený čas.

Krátká průřezová degustace - procházka Moravou

14 vzorků vín reprezentujících jižní Moravu - od bílého lehkého přes červená až po víno se zbytkem cukru. Ochutnáte vína ze všech čtyř podoblastí. Řízená degustace. Drobná neutralizační sousta, Mattoni. Délka trvání do 2 hod.                      

Cena 4 500 Kč bez DPH.

Odrůdová degustace

Obrovská zásoba vín umožňuje poskládat vína jedné odůrdy různých vinařů, z různých ročníků a rozdílných terroir do jedné degustační řady. 12 - 15 vzorků, drobná neutralizační sousta nebo bohatší občerstvení, Mattoni. Délka trvání 2 - 2,5 hod.                               
Cena od 5 000 Kč bez DPH.

 

Posezení u vína s řízenou degustací

Řízená degustace 12 vzorků vín reprezentujících jižní Moravu - od bílého lehkého přes červená až po víno se zbytkem cukru. Následně možnost výběru dalších vín dle momentální chuti a nálady. Bohaté občerstvení ve stylu středomořské kuchyně, Mattoni, espresso. Délka trvání do 5 hod.                              

Cena od 8 000 Kč bez DPH - dle výběru občerstvení a vín.

To nejlepší z KRÁLE VÍN   

Řízená degustace 15 nejlepších vín KRÁLE VÍN aktuálního ročníku doplněná o občerstvení a Mattoni. Pořádáme pouze do vyčerpání skladových zásob těchto vín. Délka trvání cca 2,5 hod.         

Cena 7 500 Kč bez DPH.

Degustace na vaše přání

Nebojte se nám sdělit vaše přání. Rádi jim vyhovíme, bude-li to v našich silách. Můžete si tak objednat degustaci sektů, sladkých vín, snoubení vín a sýrů, snoubení vín a gastronomie nebo třeba portská vína. Kalkulaci vám připravíme na základě vaší poptávky.

Je vás více než 15 a přesto by jste chtěli na degustaci přijet k nám?

Ve spolupráci s některým z prestižních místních vinařů v Němčičkách můžeme vytvořit kombinovaný degsutační program pro 2 nebo dokonce 3 patnáctičlenné skupiny zároveň. Informujte se.

Degustace u vás.

Nechce se vám jet na Moravu? Pořádáte firemní večírek, setkání, raut? Rádi k vám s nejlepšími českými a moravskými víny přijedeme. Objednat si můžete degustaci "To nejlepší z KRÁLE VÍN", klasickou řízenou degustaci 10 - 12 vín, nebo hit všech rautů a oslav "Pultovou degustaci KRÁLE VÍN". Během této degustace mohou vaši hosté ochutnat i několik desítek druhů vín (závisí na počtu hostů). 

Informace a objednávky na branko.cerny@vinnysklep.cz nebo 608 13 10 13 
Ubytování přímo v Němčičkách najdete zde
Bydlet můžete i v nedalekých Bořeticích

 

Děkujeme partnerům vinařského projektu KRÁL VÍN České republiky
Elegantní skleněná zátka pro elegantní vína...

slamove
vrbice1
vrbice2
pálava
bouřka
mikulov
svatý kopeček
vinice2
kraví hora
nová ves
vinice karpaty
sudy žebřík
lahve3
sudy
zelena vinice
kutna hora
Vinice
láhve skládané
sklep
reistna
rybník
archiv
pálava2
lahve