Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

30. 8. Reprezentační královský košt Znojmo

Kliknutím zvětšíte obrázek

13:00 Znojemské divadlo, následně Loucký klášter

Záštitu nad Reprezentačním královským koštem Znojmo převzal starosta Znojma Jan Grois, MBA.

Slavnostní večer je místem setkání všech vinařů, místem radosti nad úspěchem i lítosti nad neúspěchem. Je také místem, kde si mohou vinaři a nejen oni ochutnat všechna medailová vína ihned po vyhlášení výsledků soutěže.

Stejně, jako v minulých letech, je hostitelem Reprezentačního koštu královské město Znojmo.


Slavnostní odpoledne zahájíme v divadle předáním diplomů a kulturním programem. V divadle vystoupí skvělá dětská cimbálová muzika Palička. Poté se přesuneme do Louckého kláštera, kde bude připravena degustace 600 nejlepších vín a bohatý raut.


V minulých letech všechny vinaře potěšila prezentace dodavatelů nazvaná workshop. I letos pokračujeme v nové tradici, v ještě lepším a pohodlnějším formátu. Dodavatelé pro vinaře a vinohradníky tu budou prezentovat své výrobky a služby.


Součástí slavnostního večera bude samozřejmě i degustace nejen všech oceněných vín. I letos budou prezentována vína, která nezískala medaili, ale byla pozitivně hodnocena. Zlatým hřebem programu snad bude křest nové knihy KRÁL VÍN České republiky 2019, která bude vyrobena v rekordním termínu a prezentována již na Reprezentačním královském koštu. Společenský večer se odehraje v prostorách Louckého kláštera.

V průběhu akce vystoupí skvělý Jazz Petit z Mikulova


V průběhu akce můžete ochutnat skvělou kávu mladé a malé pražírny z Lednice Coffee Square.  Kávová zrna si budete moci koupit i domů.


Vstupenka zahrnující neomezenou degustaci vín a konzumaci u bufetových stolů stojí 2 999 Kč pro dvě osoby. Počet vstupenek je velmi omezen.

 

Všichni vinaři zúčastnění v projektu KRÁL VÍN České republiky obdrží vstupenku pro dvě osoby zdarma.

 

vstupenky si můžete objednávat už dnes

více informací

 

AKCE SE KONÁ S PODPOROU VINAŘSKÉHO FONDU ČR.

Děkujeme partnerům vinařského projektu KRÁL VÍN České republiky
S námi dokážete velké věci

slamove
vrbice1
vrbice2
pálava
bouřka
mikulov
svatý kopeček
vinice2
kraví hora
nová ves
vinice karpaty
sudy žebřík
lahve3
sudy
zelena vinice
kutna hora
Vinice
láhve skládané
sklep
reistna
rybník
archiv
pálava2
lahve