Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Turné KRÁLE VÍN

Kliknutím zvětšíte obrázek

Seriál 30 řízených degustací 15 nejlepších vín soutěže KRÁL VÍN České republiky ve vinotékách a partnerských společnostech po celé České republice.

 

 


Každý rok na podzim pořádáme ve vinotékách a partnerských společnostech napříč celou Českou republikou sérii více než 30 řízených degustací 15 nejlépe ohodnocených vín soutěže KRÁL VÍN České republiky, včetně Championa a vítězů jednotlivých soutěžních kategorií. Degustace řídí Branko Černý.

Součástí občerstvení je:

v tuto chvíli připravujeme

Návštěvníci Turné KRÁLE VÍN si, jako jedni z prvních, mohou koupit aktuální vydání knihy KRÁL VÍN České republiky.


 

Turné KRÁLE VÍN vzniklo na základě požadavku milovníků vín z různých míst České republiky a podnětů návštěvníků Královských koštů. Umožňuje milovníkům vín zcela jedinečnou možnost ochutnat aktuálně nejlepší vína České republiky a to v klidu, beze spěchu a pod odborným vedením Branko Černého. Při běžnější formě koštu se nemusí ta nejlepší vína na každého dostat, řadě návštěvníků chybí i podrobnější informace nejen o vínech, ale i o vinařích, kteří je vyrobili.

 


Turné KRÁLE VÍN předchází jedna z největších tuzemských soutěží vín KRÁL VÍN České republiky, do které každoročně přihlašuje svá vína kolem 150 vinařství.

 


 

Inspirujte se vybranými akcemi z minulých let:

Turné v Nové Pace    Vinná galerie po královsku.    Turné v Klimkovicích

Král v Táboře            Turné Krále vín v Jablonci       Královské turné na Karláku

Královské turné v Kralupech


 

 

Děkujeme partnerům vinařského projektu KRÁL VÍN České republiky
Voda vhodná k vínu

slamove
vrbice1
vrbice2
pálava
bouřka
mikulov
svatý kopeček
vinice2
kraví hora
nová ves
vinice karpaty
sudy žebřík
lahve3
sudy
zelena vinice
kutna hora
Vinice
láhve skládané
sklep
reistna
rybník
archiv
pálava2
lahve