Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Turné KRÁLE VÍN

Kliknutím zvětšíte obrázek

Seriál 20 řízených degustací 15 nejlepších vín soutěže KRÁL VÍN České republiky ve vinotékách a partnerských společnostech po celé České republice.


Každý rok na podzim pořádáme ve vinotékách a partnerských společnostech napříč celou Českou republikou sérii 20 řízených degustací 15 nejlépe ohodnocených vín soutěže KRÁL VÍN České republiky, včetně Championa a vítězů jednotlivých soutěžních kategorií. Degustace řídí Branko Černý. Součástí občerstvení je Gran Moravia, vybrané Kostelecké uzeniny, Král sýrů, originální Winelády, domácí paštiky z Paštikárny, pečivo a přírodní voda Aquila. Návštěvníci Turné KRÁLE VÍN si, jako jedni z prvních, mohou koupit aktuální vydání knihy KRÁL VÍN České republiky.


Turné KRÁLE VÍN vzniklo na základě požadavku milovníků vín z různých míst České republiky a podnětů návštěvníků Královských koštů. Umožňuje milovníkům vín zcela jedinečnou možnost ochutnat aktuálně nejlepší vína České republiky a to v klidu, beze spěchu a pod odborným vedením Branko Černého. Při běžnější formě koštu se nemusí ta nejlepší vína na každého dostat, řadě návštěvníků chybí i podrobnější informace nejen o vínech, ale i o vinařích, kteří je vyrobili.


Turné KRÁLE VÍN předchází jedna z největších tuzemských soutěží vín KRÁL VÍN České republiky, do které každoročně přihlašuje svá vína kolem 100 - 150 vinařství. Seznam vín Turné KRÁLE VÍN 2016 najdete v září zde.


Inspirujte se vybranými akcemi z loňského roku:

Turné v Nové Pace    Vinná galerie po královsku.    Turné v Klimkovicích

Král v Táboře            Turné Krále vín v Jablonci       Královské turné na Karláku

Královské turné v Kralupech


Děkujeme partnerům vinařského projektu KRÁL VÍN České republiky
Uděláme vám cenu na míru!

dekorace10
dekorace11
dekorace12