Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Poslední akce KRÁLE VÍN.

KRÁL VÍN České republiky uzavírá svou úspěšnou letošní misi. S královskými košty, turné i vinobraním navštívil patnáct měst a potěšil přes 3 000 milovníků domácích vín. S letošní sezónou se rozloučí v Praze grandiózním Královským koštem v sobotu 29. listopadu. 


Téměř 300 nejlepších českých a moravských vín – medailistů největšího vinařského projektu KRÁL VÍN České republiky – přivezou pořadatelé do Clarion Congress hotelu Prague. Kromě vín nabídnou i hovězí ragout na červeném víně, „poctivé“ šunky a fermentované salámy z Kosteleckých uzenin, dvacetikilový bochník sýra Gran Moravia, španělské olivy Carbonell, nejčistší volbu k vínu – vodu Aquila i skvělé Cru kávy Nespresso.

Kromě vín a slibovaného občerstvení se návštěvníci mohou těšit i na charitativní aukci vín, která vyrobila osobně Miss Víno Lucie Klukavá ve Vinařství Vajbar. Výnos z prodeje vín je určen pro dětský domov v Brně - do této chvíle bylo vybráno přes 120 000 Kč. Aukci bude řídit Lucie osobně. Návštěvníci si tu budou moci koupit i vánoční dárky – vína z Vinařství Vajbar a vinařství Reisten za skvělé sklepní ceny nebo výrobky, které jakoby vypadly ze spíží našich babiček – Chuť Moravy.

Každý z návštěvníků obdrží dárek – novou knihu KRÁL VÍN České republiky 2013 a šťastnější mohou vyhrát některou z dvaceti krásných cen. Hrajeme i o pobyt v hotelích Clarion či vinotéku Philco PW 12.

Více obrázků

Děkujeme partnerům vinařského projektu KRÁL VÍN České republiky
Moravské vinařské stezky

slamove
vrbice1
vrbice2
pálava
bouřka
mikulov
svatý kopeček
vinice2
kraví hora
nová ves
vinice karpaty
sudy žebřík
lahve3
sudy
zelena vinice
kutna hora
Vinice
láhve skládané
sklep
reistna
rybník
archiv
pálava2
lahve